Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 89

Tuotteet 1 - 60 / 89

Järjestä:

Järjestä:

Rento Minttu 100 ml jalkavoide
4,59 €
(45,90 / l)








Rento Minttu 200 ml jalkakylpy
4,80 €
(24,00 / l)

Rento Pisara kiulu
20,55 €

























Rento Pisara saunakauha
9,95 € - 9,99 €

Rento Minttu 100 ml jalkakuorinta
4,70 €
(47,00 / l)











Rento Mustikka 150 ml saunahunaja
8,65 €
(57,67 / l)




Rento Kenno hiuspyyhe
13,35 €

Rento Metsämänty 3 l suihkusaippua
19,50 €
(6,50 / l)

Rento Sitrus 400 ml löylytuoksu
4,39 €
(10,98 / l)

Rento Terva 150 g saunasaippua
6,20 €
(41,33 / kg)


Rento Pisara pesuvati
28,90 €

Rento 200 ml hierontaöljy
7,30 €
(36,50 / l)


Tuotteet 1 - 60 / 89

Rento on ollut vahvasti osana suomalaista saunakokemusta nyt jo vuosikymmenen ajan. Juhlavuoden kunniaksi tuomme markkinoille uudistuneen Rento-valikoiman, joka sisältää sekä rakastettuja suosikkeja, että hyväksi havaittuja materiaaleja uudella designilla. Koko tuotesarja kantaa ylpeänä Design from Finland -merkkiä ja lisäksi useilla tuotteilla on Avainlippu merkkinä kotimaisesta valmistusprosessista. Rento on tapa kylpeä.