Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 120 / 180

Tuotteet 61 - 120 / 180

Järjestä:

Järjestä:









Inkuto Argan- ja korte-hoitoaine palana
14,90 €
(298,00 / kg)

Avril Pehmentävä hoitoaine 200ml
12,50 €
(62,50 / l)






Sade Tuisa 250 ml shampoo
11,90 €
(59,50 / l)

Cultivators Henna neutral 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)

Kaurilan Sauna Hamppu 90 g palashampoo
13,90 €
(154,44 / kg)





Cultivators Burgundy 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)

Fiini Naturally kaura-hunaja shampoo
14,99 €
(299,80 / kg)






Corpore Sano kestoväri 140 ml, suklaa
14,20 €
(101,43 / l)

Taika 250 ml tuuheuttava shampoo
7,25 €
(25,35 / l)








Cultivators Mahogany 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)






Nurme Laventeli 250 ml hoitoaine
8,90 €
(35,60 / l)

Cultivators Black 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)



Murumuru Volume Up! 200 ml shampoo
15,50 €
(77,50 / l)


Puhdas+ Kofeiini Hoitoaine 200 ml
11,90 €
(59,50 / l)






Puhdas+ Suolasuihke 250 ml
10,90 €
(43,60 / l)


Corpore Sano kestoväri 140 ml, mahonki
14,20 €
(101,43 / l)

Tuotteet 61 - 120 / 180

Luonnonmukaiset hiustenhoitotuotteet löydät Kärkkäisen laajasta valikoimasta. Meiltä löydät tuotteet luonnonmukaiseen hiusten muotoiluun, kasvivärit hiusten värjäykseen, luonnonmukaiset hiusten hoitoaineet ja shampoot sekä tehotuotteet.