Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 180

Tuotteet 1 - 60 / 180

Järjestä:

Järjestä:

Nurme Laventeli 250 ml shampoo
7,90 €
(31,60 / l)





Inkuto Mango- ja sheavoishampoopala
14,90 €
(232,81 / kg)




Puhdas+ Kofeiini Shampoo 250 ml
11,90 €
(47,60 / l)

Puhdas+ Kofeiini hoitoöljy 100 ml
11,90 €
(119,00 / l)









Cultivators Deep chestnut 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)

Cultivators Caramel 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)




Mossa Vitamin Moisture 300 ml shampoo
10,10 €
(33,67 / l)

Unique Hiupohjan 30 ml hoitoöljy
13,50 €
(450,00 / l)


Nurme Rosmariini 250 ml shampoo
7,90 €
(31,60 / l)

Taika 250 ml kosteuttava shampoo
7,25 €
(25,35 / l)




Cultivators Golden blonde 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)



Cultivators Henna 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)

Pure=Beauty Argan Oil 50 ml arganöljy
19,90 €
(398,00 / l)

Kaurilan Sauna 200 g kaoliinisavi
24,90 €
(124,50 / kg)

Fiini Naturally kaura hoitoaine
18,99 €
(379,80 / kg)








Lehtopeat 250 ml greippi turveshampoo
12,99 €
(25,98 / l)









Cultivators Wine red 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)



Cultivators Chestnut 100g hiusväri
11,90 €
(119,00 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 180

Luonnonmukaiset hiustenhoitotuotteet löydät Kärkkäisen laajasta valikoimasta. Meiltä löydät tuotteet luonnonmukaiseen hiusten muotoiluun, kasvivärit hiusten värjäykseen, luonnonmukaiset hiusten hoitoaineet ja shampoot sekä tehotuotteet.