Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Koti ja Sisustus tarjoukset

Tuotteet 601 - 660 / 1207

Tuotteet 601 - 660 / 1207

Järjestä:

Järjestä:

LV 750 ml tiivistetty huuhteluaine
1,99 €
-20%
Norm. 2,49 €(2,65 / l)
Emendo jääsauna 30g saunakide
5,90 €
-16%
Norm. 6,99 €


Heti Tahraton 750 ml tahranpoistoaine
7,92 €
-20%
Norm. 9,90 €(10,56 / l)

Rento Sitrus 400 ml löylytuoksu
3,51 €
-20%
Norm. 4,39 €(8,78 / l)

GastroMax Bio pellava siiviläkauha
7,24 €
-30%
Norm. 10,35 €

Fenix HM60R Camo 1300 lm otsalamppu
69,90 €
-18%
Norm. 84,90 €

Ocean OVK270NF4 kaappipakastin
529,00 €
-12%
Norm. 599,00 €

LV 1l mäntynestesaippua yleispuhdistusaine
2,79 €
-20%
Norm. 3,49 €(2,79 / l)

Martinex Koti neliövuoka 14 cm valkoinen
5,19 €
-15%
Norm. 6,10 €

Schlosser 60cm liesituuletin
49,90 €
-38%
Norm. 79,90 €

Lumio Lights jalkapallo yövalo
14,90 €
-22%
Norm. 18,99 €

Heti Huoleton 1 kg pisuaaritabletit
37,52 €
-20%
Norm. 46,90 €(37,52 / kg)

Klorine Sitruuna 1 l wc-geeli
1,60 €
-24%
Norm. 2,10 €(1,60 / l)


Heti Raikas 150 ml hajustamaton ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)

Heti Vohveli 40x60 cm lattiapyyhe
3,88 €
-20%
Norm. 4,85 €

Aneta Lighting Lucca IP44 led kylpyhuoneseinävalaisin
35,97 € - 115,90 €
-69%

Sun Classic 105 kpl konetiskitabletti
9,50 €
-5%
Norm. 9,99 €(0,09 / kpl)

Rento Koivu 150 ml saunahunaja
6,60 €
-20%
Norm. 8,25 €(44,00 / l)

Rento Kenno tummanvihreä 30x72 cm hiuspyyhe
10,39 €
-20%
Norm. 12,99 €

Herra Hakkarainen Aakkoset K lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

FanniK Viima 36cm maljakko
29,90 €
-40%
Norm. 49,90 €


BrightSolar Shine alas valkoinen seinävalaisin
17,94 €
-40%
Norm. 29,90 €

Heti Raikas Puuvilla 750 ml ilmanraikastinspray
10,16 €
-20%
Norm. 12,70 €(13,55 / l)

Aneta Lighting Bell 35cm riippuvalaisin
81,27 €
-57%
Norm. 189,00 €

GastroMax Bio pellava 18 cm kuorimaveitsi
4,13 €
-30%
Norm. 5,90 €

Marimekko Unikko sinivihreä 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

BrightSolar seinävalaisin
11,99 €
-40%
Norm. 19,99 €

Heti Jyty 5 l peruspuhdistusaine
26,32 €
-20%
Norm. 32,90 €(5,26 / l)

Marimekko Keidas lautasliina 20 kpl
2,08 € - 2,68 €
-15%


BrightSolar Shine ylös hopea seinävalaisin
17,94 €
-40%
Norm. 29,90 €

Ocean ORK380NF4 jääkaappi
529,00 €
-12%
Norm. 599,00 €

Koti valkoinen 20,5 cm lautanen
6,79 €
-15%
Norm. 7,99 €

Heti Uuni & Grilli 750 ml puhdistusspray
11,76 €
-20%
Norm. 14,70 €(15,68 / l)

Aneta Lighting Concord led pöytävalaisin
27,60 €
-76%
Norm. 115,00 €


Aneta Lighting Quadro katto/seinäulkovalaisin
48,90 €
-45%
Norm. 88,90 €

Finnbear ø16/140 mm muovinen varastokoukku
2,07 €
-20%
Norm. 2,59 €

Dewalt XR DCL040-XJ 18V akkutyövalo runko
39,00 €
-35%
Norm. 59,90 €

Heti Moniteho spray 750 ml hoitava puhdistusaine
10,08 €
-20%
Norm. 12,60 €(13,44 / l)


LV Pikkuväki 1,5 l pyykinpesuneste
5,91 €
-20%
Norm. 7,39 €(3,94 / l)

GastroMax Ø 15 cm siivilä
5,04 €
-30%
Norm. 7,20 €

Wilfa FDM1B-TC2000 Icy Slush jäähilekone
149,00 €
-40%
Norm. 249,00 €


Fanni K Tempo pöytä
15,99 € - 41,90 €
-36%

Kotoilu Kissa 30 x 40 cm canvastaulu kehyksellä
9,03 €
-30%
Norm. 12,90 €

Heti bergamotti minttu 500 ml käsitiskispray
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(4,78 / l)

Vikan 101cm alumiinivarsi vesiliitännällä
22,42 €
-25%
Norm. 29,90 €


BrightSolar Garden1 musta seinävalaisin
15,54 €
-40%
Norm. 25,90 €

Herra Hakkarainen Aakkoset P lasten muki
4,99 €
-38%
Norm. 7,99 €

Marimekko Primavera sininen 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

Rento jalkojenhoito lahjapakkaus
15,92 €
-20%
Norm. 19,90 €

Marimekko Lumimarja valkoinen 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

Nedis KAHB600BK 100W Sauvasekoitin
29,90 €
-30%
Norm. 42,90 €

Marimekko Juhannustaika 20 kpl lautasliina
2,12 € - 2,68 €
-15%

Tuotteet 601 - 660 / 1207