Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Kodinhoito ja siivous tarjoukset

Tuotteet 1 - 60 / 173

Tuotteet 1 - 60 / 173

Järjestä:

Järjestä:

Abena Classic musta 100 kpl nitriilikäsine
5,52 €
-20%
Norm. 6,90 €(0,06 / kpl)
ABENA Classic sininen 100 kpl nitriilikäsine
5,52 €
-20%
Norm. 6,90 €(0,06 / kpl)

Abena Classic 100 kpl läpikuultava vinyylikäsine
3,96 €
-20%
Norm. 4,95 €(0,04 / kpl)

Serla Hellä 32 rl wc-paperi
9,95 €
-33%
Norm. 14,95 €(0,31 / kpl)

Sanytol 1 l desinfiointiaine vaatteille
4,99 €
-21%
Norm. 6,29 €(4,99 / l)

THOR Power Grip 50 kpl musta nitriilikäsine
8,40 €
-20%
Norm. 10,50 €(0,17 / kpl)

Domestos Power Foam Mint Boost 435 ml wc-puhdistussuihke
2,49 €
-41%
Norm. 4,20 €(5,72 / l)

Ezviz RE4 Plus musta robotti-imuri
149,00 €
-53%
Norm. 319,00 €

Rosa LD 30 l 20 kpl/rll musta roskakassi
1,00 €
-35%
Norm. 1,55 €

Dr. Beckmann 24 kpl värin- ja liankerääjäliina
3,99 €
-30%
Norm. 5,69 €(0,20 / kpl)


Wau! Sensitive Color 1,5 l pyykinpesuneste
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(1,66 / l)

Golden Star 700 g sitruunahappo
4,99 €
-36%
Norm. 7,75 €(7,13 / kg)

Abena 12 kpl puuvillakäsine
3,36 €
-20%
Norm. 4,20 €

Fairy Platinum All in One Lemon 51 kpl konetiskitabletti
9,90 €
-23%
Norm. 12,90 €(0,19 / kpl)

Heti 200 ml 2in1 koneenpuhdistus
2,12 €
-20%
Norm. 2,65 €(10,60 / l)

Heti Ruutu 38x38 cm mikrokuitupyyhe
3,75 €
-20%
Norm. 4,69 €

WC Duck Fresh 750 ml puhdistusaine
1,99 €
-26%
Norm. 2,69 €(2,65 / l)

LV Color 2,5 l pyykinpesuneste säästöpakkaus
5,64 €
-20%
Norm. 7,05 €(2,26 / l)

Putkireiska 1 l putkenavaajaliuos
1,80 €
-10%
Norm. 1,99 €(1,80 / l)

Heti Puuvilla 3in1 150 ml ilmanraikastin
2,68 €
-20%
Norm. 3,35 €(17,87 / l)

Domestos Power Foam Artic Fresh 425 ml puhdistussuihke
2,49 €
-34%
Norm. 3,79 €(5,72 / l)

Abena Classic sininen 30 kpl nitriilikäsine
2,36 €
-20%
Norm. 2,95 €(0,08 / kpl)

Domestos White & Sparkle 750 ml WC-puhdistusaine
1,99 €
-20%
Norm. 2,49 €(2,65 / l)

Electrolux Pure D8.2 Silence pölynimuri
149,00 €
-25%
Norm. 199,00 €



Heti Jyty 1 l peruspuhdistusaine
7,52 €
-20%
Norm. 9,40 €(7,52 / l)

Heti Sapu Joutsen 1 l saniteettitilojen puhdistusaine
7,96 €
-20%
Norm. 9,95 €(7,96 / l)

LV All-In-One 70kpl konetiskitabletti
7,60 €
-20%
Norm. 9,50 €(0,11 / kpl)

LV Color 1,5 l pyykinpesuneste täyttöpussi
4,63 €
-20%
Norm. 5,79 €(3,09 / l)

Lotus Aloe Vera 42 kpl kostea wc-paperi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €

Domestos Orginal 750 ml WC-puhdistusaine
1,99 €
-20%
Norm. 2,49 €(2,65 / l)

Heti Jyty 750 ml käyttövalmis puhdistusaine vaikeaan likaan
7,76 €
-20%
Norm. 9,70 €(10,35 / l)

Heti Raikas Päärynä 150 ml ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)

Lotus Sensitive 42 kpl kostea wc-paperi
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €

LV 500 ml astianpesuaine
2,31 €
-20%
Norm. 2,89 €(4,62 / l)

Heti Yleispesu Joutsen 5 l yleispesuaine
25,52 €
-20%
Norm. 31,90 €(5,10 / l)

Heti Loisto 1 l lasipintojen puhdistusaine
8,04 €
-20%
Norm. 10,05 €(8,04 / l)

Timco 1,3 l INOX ultraäänipesuri
69,00 €
-16%
Norm. 81,90 €

Heti Laventeli 750 ml hienopyykinpesuneste
4,28 €
-20%
Norm. 5,35 €(5,71 / l)

ProGarden 175L puutarhajätesäkki
4,00 €
-50%
Norm. 7,95 €

Heti Yleispesu Joutsen hajustamaton 1 l yleispuhdistusaine
6,00 €
-20%
Norm. 7,50 €(6,00 / l)

LV 2in1 150 ml tahranpoistospray
2,23 €
-20%
Norm. 2,79 €(14,87 / l)

LV 500 ml desinfiointiaine kodinpinnoille
5,75 €
-20%
Norm. 7,19 €(11,50 / l)

Fairy Original 900 ml astianpesuaine
3,99 €
-20%
Norm. 4,99 €(4,43 / l)

Domestos Mountain Fresh 750 ml WC-puhdistusaine
1,99 €
-17%
Norm. 2,39 €(2,65 / l)

Vikan 156,5cm alumiinivarsi
21,67 €
-25%
Norm. 28,90 €

Heti Tuoksuva 1 l heikosti emäksinen yleispuhdistusaine
5,68 €
-20%
Norm. 7,10 €(5,68 / l)

Wau! Color 1,5 l pyykinpesuneste
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(1,66 / l)

Vikan 150,5cm alumiinivarsi
19,42 €
-25%
Norm. 25,90 €

LV Color 1,5 l pyykinpesuneste
5,00 €
-20%
Norm. 6,25 €(3,33 / l)

Wau! Black 1,5 l pyykinpesuneste
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(1,66 / l)


Heti Kesä 1,5 l kirjopesuaine
6,07 €
-20%
Norm. 7,59 €(4,05 / l)

Heti Raikas Puuvilla 150 ml ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)

Lotus Emilia 8 rll valkoinen talouspaperi
4,95 €
-18%
Norm. 6,05 €(0,62 / kpl)

LV Sport 750 ml pyykinpesuneste
3,75 €
-20%
Norm. 4,69 €(5,00 / l)

Tolu Koivu 1 l yleispuhdistusaine
3,99 €
-13%
Norm. 4,59 €(3,99 / l)

LV Valko 750 g pesujauhetiiviste
3,32 €
-20%
Norm. 4,15 €(4,43 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 173