Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Kodinhoito ja siivous tarjoukset

Tuotteet 61 - 120 / 177

Tuotteet 61 - 120 / 177

Järjestä:

Järjestä:

Heti Raspo Joutsen 5 l rasvanpoistoaine
42,00 €
-20%
Norm. 52,50 €(8,40 / l)
Care-Ness Excellent 10x10 kpl nenäliina
2,08 €
-20%
Norm. 2,60 €

Heti Sitrus 500 ml kylpyhuonepesuaine
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

WC Duck Citrus 750 ml puhdistusaine
1,99 €
-26%
Norm. 2,69 €(2,65 / l)

Domestos Power Foam Floral Burst 435 ml wc-puhdistussuihke
2,49 €
-41%
Norm. 4,20 €(5,72 / l)

Heti Bergamotti-Minttu 500 ml keittiön pintapesu
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

Vikan 150,5cm alumiinivarsi
19,42 €
-25%
Norm. 25,90 €

Sun All-in-1 Lemon 40 kpl konetiskitabletti
5,50 €
-11%
Norm. 6,15 €(0,14 / kpl)

Heti Workwear 1,5 l pyykinpesuneste
12,55 €
-20%
Norm. 15,69 €(8,37 / l)

Wau! Color 1,5 l pyykinpesuneste
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(1,66 / l)

Heti Trio 1 l desinfioiva puhdistusaine pinnoille
12,32 €
-20%
Norm. 15,40 €(12,32 / l)

Heti Yleispesu Joutsen 5 l hajustettu yleispuhdistusaine
23,84 €
-20%
Norm. 29,80 €(4,77 / l)

LV Color 1,5 l pyykinpesuneste
5,00 €
-20%
Norm. 6,25 €(3,33 / l)

Heti Sapu Joutsen 5 l saniteettitilojen puhdistusaine
30,64 €
-20%
Norm. 38,30 €(6,13 / l)

Lotus Emilia 8 rll valkoinen talouspaperi
4,95 €
-18%
Norm. 6,05 €(0,62 / kpl)


Heti Kesä 1,5 l kirjopesuaine
6,07 €
-20%
Norm. 7,59 €(4,05 / l)

LV Black 750ml pyykinpesuneste
3,83 €
-20%
Norm. 4,79 €(5,11 / l)

HumiStop Auto kosteudenpoistaja ajovaloille
3,90 €
-51%
Norm. 7,99 €

Vikan 156,5cm alumiinivarsi
21,67 €
-25%
Norm. 28,90 €

ProGarden 175L puutarhajätesäkki
4,00 €
-50%
Norm. 7,95 €

LV Valko 750 g pesujauhetiiviste
3,32 €
-20%
Norm. 4,15 €(4,43 / kg)

Heti Yleispesu Joutsen hajustamaton 1 l yleispuhdistusaine
6,00 €
-20%
Norm. 7,50 €(6,00 / l)

Tefal X-Force 9.60 Flex johdoton varsi-imuri
139,00 €
-30%
Norm. 199,00 €

Heti Laventeli 750 ml hienopyykinpesuneste
4,28 €
-20%
Norm. 5,35 €(5,71 / l)


Lotus Soft Embo 16 rll valkoinen wc-paperi
7,90 €
-13%
Norm. 9,10 €(0,49 / kpl)

Heti Raikas 150 ml hajustamaton ilmanraikastaja
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(24,47 / l)

Annostelupumppu 1 litran pulloon
12,72 €
-20%
Norm. 15,90 €

Heti Vohveli 40x60 cm lattiapyyhe
3,88 €
-20%
Norm. 4,85 €

Heti Raikas Puuvilla 750 ml ilmanraikastinspray
10,16 €
-20%
Norm. 12,70 €(13,55 / l)

Heti Uuni & Grilli 750 ml puhdistusspray
11,76 €
-20%
Norm. 14,70 €(15,68 / l)

Heti Loisto 750 ml spray lasipintojen puhdistusaine
6,64 €
-20%
Norm. 8,30 €(8,85 / l)

Klorine Sitruuna 1 l wc-geeli
1,60 €
-24%
Norm. 2,10 €(1,60 / l)

Heti bergamotti minttu 500 ml käsitiskispray
2,39 €
-20%
Norm. 2,99 €(4,78 / l)

HETI Kalpo 500 ml kalkki- ja ruostesaostumien poistoaine
9,12 €
-20%
Norm. 11,40 €(18,24 / l)

Heti 1 l Klooripesu Pro
11,04 €
-20%
Norm. 13,80 €(11,04 / l)


LV White 750ml pyykinpesuneste
3,83 €
-20%
Norm. 4,79 €(5,11 / l)

Tolu Mänty 1 l yleispuhdistusaine
3,99 €
-13%
Norm. 4,59 €(3,99 / l)

Abena puolikiiltävä 5 l lattiavaha
31,92 €
-20%
Norm. 39,90 €(6,38 / l)


Heti 500 ml lasinpesu
3,40 €
-20%
Norm. 4,25 €(6,80 / l)

Domestos Orginal 750 ml WC-puhdistusaine
1,99 €
-20%
Norm. 2,49 €(2,65 / l)

Heti 750 ml yleispesuspray
7,32 €
-20%
Norm. 9,15 €(9,76 / l)



Heti Yleispesu Joutsen 1 l hajustettu yleispuhdistusaine
6,04 €
-20%
Norm. 7,55 €(6,04 / l)

Heti Jälkidesi spray 750 ml desinfiointiaine
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €(14,40 / l)

Abena Puri-Line 1 l hajusteeton yleispuhdistusaine
2,88 €
-20%
Norm. 3,60 €(2,88 / l)

LV 750 ml tiivistetty huuhteluaine
1,99 €
-20%
Norm. 2,49 €(2,65 / l)

Klorine Hajusteeton 1 l wc-geeli
1,60 €
-24%
Norm. 2,10 €(1,60 / l)

Sun Classic 105 kpl konetiskitabletti
9,50 €
-5%
Norm. 9,99 €(0,09 / kpl)

LV Color 750 g pesujauhetiiviste
3,32 €
-20%
Norm. 4,15 €(4,43 / kg)

Klorine Eukalyptus 1 l wc-geeli
1,60 €
-24%
Norm. 2,10 €(1,60 / l)


Heti Moniteho Joutsen 1 l puhdistava hoitoaine
6,31 €
-20%
Norm. 7,89 €(6,31 / l)

LV All-In-One 40 kpl konetiskitabletti
4,95 €
-20%
Norm. 6,19 €(0,12 / kpl)

Heti Moniteho spray 750 ml hoitava puhdistusaine
10,08 €
-20%
Norm. 12,60 €(13,44 / l)

LV Color 750 ml pyykinpesuneste
3,67 €
-20%
Norm. 4,59 €(4,89 / l)

Tuotteet 61 - 120 / 177