Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Kodinhoito ja siivous tarjoukset

Tuotteet 121 - 177 / 177

Tuotteet 121 - 177 / 177

Järjestä:

Järjestä:

Rosa LD 30 l 20 kpl/rll valkoinen roskakassi
1,00 €
-35%
Norm. 1,55 €
Heti Kapu Joutsen 1 l saniteettitilojen puhdistusaine
8,40 €
-20%
Norm. 10,50 €(8,40 / l)

Heti Puhdas 100 kpl All-in-one konetiskitabletti
15,04 €
-20%
Norm. 18,80 €(0,15 / kpl)

Heti 500 ml käsitiskiaine
2,15 €
-20%
Norm. 2,69 €(4,30 / l)

Heti Matto 1 l tekstiililattioiden puhdistusaine
9,04 €
-20%
Norm. 11,30 €(9,04 / l)

Heti 50x50 cm kuitupyyhe 100 arkkia/rulla
17,64 €
-20%
Norm. 22,05 €(0,18 / kpl)

Heti Jälkidesi 5 l pintojen desinfiointiaine
24,72 €
-20%
Norm. 30,90 €(4,94 / l)

Heti Kesä 500 ml pyykkietikka
4,63 €
-20%
Norm. 5,79 €(9,26 / l)

Heti Trio 5 l desinfioiva puhdistusaine pinnoille
55,92 €
-20%
Norm. 69,90 €(11,18 / l)

Heti 500 ml wc-geeli
2,52 €
-20%
Norm. 3,15 €(5,04 / l)

Abena Puri-Line All-In-One 120 kpl klooriton konetiskitabletti
17,76 €
-20%
Norm. 22,20 €(0,15 / kpl)

Vikan 156cm puuvarsi kierteellä
8,99 €
-25%
Norm. 11,99 €

Heti Moniteho Joutsen 5 l yleispuhdistus- ja hoitoaine
25,60 €
-20%
Norm. 32,00 €(5,12 / l)

Heti Laventeli 500 ml pyykkietikka
4,63 €
-20%
Norm. 5,79 €(9,26 / l)

Abena matta 5 l lattiavaha
27,92 €
-20%
Norm. 34,90 €(5,58 / l)

Abena Puri-Line 5 l nestemäinen pyykinpesuaine
24,56 €
-20%
Norm. 30,70 €(4,91 / l)

Abena tippa-alusta dispenso lankatelineeseen
5,36 €
-20%
Norm. 6,70 €

LV Pikkuväki 1,5 l pyykinpesuneste
5,91 €
-20%
Norm. 7,39 €(3,94 / l)

Heti Tahraton 750 ml tahranpoistoaine
7,92 €
-20%
Norm. 9,90 €(10,56 / l)

Softlan Emotions Energising Blue Hibiscus 850ml huuhteluaine
2,99 €
-23%
Norm. 3,89 €(3,52 / l)

Wau! Sport 1,5 l pyykinpesuneste
2,49 €
-17%
Norm. 2,99 €(1,66 / l)

Abena Puri-Line 5 kg kirjopyykinpesujauhe
11,40 €
-20%
Norm. 14,25 €(2,28 / kg)

Heti Raikas 500 ml pyykkietikka
4,63 €
-20%
Norm. 5,79 €(9,26 / l)

Ykä-imeytysjauhe 240 g
20,56 €
-20%
Norm. 25,70 €(85,67 / kg)

LV 1l mäntynestesaippua yleispuhdistusaine
2,79 €
-20%
Norm. 3,49 €(2,79 / l)

Heti 2in1 500 ml tahranpoistospray
3,51 €
-20%
Norm. 4,39 €(7,02 / l)

Heti Huoleton 1 kg pisuaaritabletit
37,52 €
-20%
Norm. 46,90 €(37,52 / kg)

Kotoilu biojäteastia
2,99 €
-57%
Norm. 6,99 €

Kärcher RCW 2 ikkunanpesurobotti
169,00 €
-15%
Norm. 199,00 €

Orthex heiluriroskis
6,26 € - 18,83 €
-30%

Orthex 46 L pyykki-/yleiskori
5,71 €
-30%
Norm. 8,15 €

Orthex 60 L likapyykkikori
12,80 €
-30%
Norm. 18,29 €

Orthex 60 l likapyykkikori
12,80 €
-30%
Norm. 18,29 €

Orthex 30 l pyykki-/yleiskori
5,74 €
-30%
Norm. 8,20 €

SmartStore Collect musta setti
44,93 €
-25%
Norm. 59,90 €

Orthex 45 L likapyykkikori
11,19 €
-30%
Norm. 15,99 €

Orthex 25 l heiluriroskis
12,35 €
-30%
Norm. 17,65 €

Orthex 45 l likapyykkikori
11,19 €
-30%
Norm. 15,99 €

Softcare 500 ml Nokipesu
5,99 €
-15%
Norm. 7,05 €(11,98 / l)

SmartStore Collect valkoinen setti
44,93 €
-25%
Norm. 59,90 €

SmartStore Collect 46 Slim valkoinen setti
42,30 €
-25%
Norm. 56,40 €

Vileda Miraclean tahranpoistosieni
3,61 €
-15%
Norm. 4,25 €(0,90 / kpl)

Kärcher RCW 4 ikkunanpesurobotti
229,00 €
-8%
Norm. 249,00 €

Orthex 15 L kivenharmaa paperikori
5,85 €
-30%
Norm. 8,35 €

Vileda Turbo 2in1 vaihtomoppi
8,90 €
-8%
Norm. 9,69 €

Smartstore Collect 5 l bio-astia
10,49 €
-25%
Norm. 13,99 €

Orthex 46 l pyykkikori
5,24 €
-30%
Norm. 7,49 €

Ryobi One+ RWV18-0 18V ikkunapesuri runko
69,00 €
-22%
Norm. 89,00 €

Softcare 500 ml kodin rasvapesu
5,86 €
-15%
Norm. 6,89 €(11,72 / l)

Orthex 30 L pyykki-/yleiskori
6,02 €
-30%
Norm. 8,60 €

Vileda Turbo Smart poljinsankomoppisetti
29,90 €
-24%
Norm. 39,50 €


SmartStore Collect 46 Slim musta setti
42,30 €
-25%
Norm. 56,40 €

Vileda lyhytvartinen rikkasetti
5,99 €
-20%
Norm. 7,49 €

SmartStore Collect 46 Slim valkoinen laatikko+kansi
34,13 €
-25%
Norm. 45,50 €

SmartStore Collect 46 Slim musta laatikko+kansi
34,13 €
-25%
Norm. 45,50 €

Vileda Wettex The Original 10 kpl sieniliina
3,56 €
-25%
Norm. 4,75 €

Tuotteet 121 - 177 / 177