Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 69

Tuotteet 1 - 60 / 69

Järjestä:

Järjestä:



Myllyn Paras 1kg ohrajauho
1,79 €
(1,79 / kg)



SunSpelt Luomu Spelt 500 g jyvä
2,55 €
(5,10 / kg)

Tuoppi 1kg mämmi- ja leipämallas
5,55 €
(5,55 / kg)



Salliselta 800 g mantelijauhe
15,99 €
(19,99 / kg)



Yano Luomu 500 g mantelijauho
12,99 €
(25,98 / kg)


Salliselta 400 g riisijauho
1,98 €
(4,95 / kg)




Kinnusen Mylly 2 kg ruissihtijauho
2,75 €
(1,38 / kg)

Kinnusen Mylly 4 kg ruisjauho
4,99 €
(1,25 / kg)



Foodin Luomu 350g mantelijauho
9,95 €
(28,43 / kg)

Salliselta 400 g kookosjauho
2,59 €
(6,48 / kg)

Aduki Luomu 500g tattari
3,59 €
(7,18 / kg)


Pietolan 650 g puurotalkkuna
4,99 €
(7,68 / kg)

Sunnuntai  600g mokkapalapohjamix
5,49 €
(9,15 / kg)




Foodin Luomu 350g kikhernejauho
2,65 €
(7,57 / kg)

Salliselta 400 g mantelijauhe
8,39 €
(20,98 / kg)






Myllyn Paras 1kg tattarijauho
4,99 €
(4,99 / kg)



Rantanen 1kg talkkunajauho
4,99 €
(4,99 / kg)




Kinnusen Mylly 2 kg luomuruisjauho
3,65 €
(1,83 / kg)


Foodin Luomu 350g kookosjauho
2,39 €
(6,83 / kg)

Salliselta 80 g mantelijauhe
1,79 €
(22,38 / kg)

Kinnusen Mylly 2 kg luomuohrajauho
3,89 €
(1,95 / kg)

Kinnusen Mylly 4 kg ohrajauho
4,15 €
(1,04 / kg)




Salliselta 400 g maissijauho
1,39 €
(3,48 / kg)




Sevan Kikhernejauho 600g
3,99 €
(6,65 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 69