Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 421 - 480 / 1245

Tuotteet 421 - 480 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Alter Eco 90 % 100 g suklaalevy
5,55 €
(55,50 / kg)
Moya Matcha Daily Luomu 100g matcha-tee
22,95 €
(229,50 / kg)



Foodin Luomu 120 g cashew bruschetta
3,89 €
(32,42 / kg)



Estrella Salt & Vinegar Chips 275g
2,94 €
(10,69 / kg)

Foodin Raaka Luomu 400g tumma Tahini
6,29 €
(15,73 / kg)

Extra White Sweet Mint 29 g purukumi
1,25 €
(43,10 / kg)















Aduki 500 g pieni valkoinen papu
3,49 €
(6,98 / kg)

Helmi Luomu 500 g perunajauho
2,29 €
(4,58 / kg)

Foodin Luomu 500g vihreä linssi
3,19 €
(6,38 / kg)

Treets Salted Peanuts 150 g makeinen
2,80 €
(18,67 / kg)

Hart-Sport Electrolytes juoma Multifruit 330ml
2,69 €
sis. 0,15 € pantti



Oshee Pineapple Zero 6x750 ml urheilujuoma
15,79 €
sis. 1,20 € pantti


Hartwall Jaffa Appelsiini Sokeriton 0,5l virvoitusjuoma
2,39 €
sis. 0,20 € pantti(4,38 / l)



Pändy Watermelon 50 g karkkipussi
1,90 €
(38,00 / kg)


Moilas 350g gluteeniton korppujauho
3,89 €
(11,11 / kg)


Quick Milk 30 g suklaataikapilli
1,49 €
(49,67 / kg)

Halva 290 g Juhlamarmeladi
4,95 €
(17,07 / kg)


Pändy Peach Rings 50 g karkkipussi
1,79 €
(35,80 / kg)













Fazer Glögikuulat 260 g marmeladi
4,27 €
(16,42 / kg)


Brunberg 200 g kauralakritsi
2,05 €
(10,25 / kg)

Tuotteet 421 - 480 / 1245