Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 361 - 420 / 1245

Tuotteet 361 - 420 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Aduki Luomu 100g pinjansiemen
7,95 €
(79,50 / kg)


Foodin Luomu 330 ml kookosvesi
1,89 €
(5,73 / l)


ZERoh! Wild Strawberry 500 ml juomatiiviste
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(5,58 / l)




Puhdistamo Luomu Goji ja Passion 400 ml kombucha
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(6,98 / l)


Schär gluteeniton 150 g suklaakeksi
4,15 €
(27,67 / kg)

SunSpelt Luomu Spelt 500 g jyvä
2,55 €
(5,10 / kg)


Puhdistamo Luomu Vadelma 400 ml kombucha
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(6,98 / l)



Olvi Juju Ananas Sokeriton 0,33 L 6-pack virvoitusjuoma
4,59 €
sis. 0,90 € pantti(1,86 / l)









ED Extra Caffeine No Sugar 0,5l energiajuoma
2,05 €
sis. 0,20 € pantti(3,70 / l)


Puhdas+ Raikas Omena-Lime Luomu 330 ml kombucha
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(7,12 / l)



Puhdistamo Luomu Persikka 400 ml kombucha
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(6,98 / l)




Foodin Luomu 200 g kookoshiutale
2,19 €
(10,95 / kg)

Hartwall Jaffa Appelsiini Sokeriton 0,33l 24-pack virvoitusjuoma
16,45 €
sis. 2,40 € pantti(1,77 / l)

Nordqvist 80 g Uni-Jukka tee
5,25 €
(65,63 / kg)











Alter Eco 90 % 100 g suklaalevy
5,55 €
(55,50 / kg)




FUN Light 0,5l metsämarjanmakuinen juomatiiviste
2,65 €
sis. 0,20 € pantti(4,90 / l)

Skittles Fruits 1,6 kg irtokarkki
22,90 €
(14,31 / kg)






Hart-Sport Electrolytes juoma Sitruuna 330ml
2,69 €
sis. 0,15 € pantti

Tuotteet 361 - 420 / 1245