Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 481 - 540 / 1245

Tuotteet 481 - 540 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Kinnusen Mylly 2 kg luomuruisjauho
3,65 €
(1,83 / kg)
Lakumesta Gluteeniton 120g kauralaku
2,89 €
(24,08 / kg)


Yano Luomu 500g mangoviipale
11,99 €
(23,98 / kg)


ZERoh! Pear Ice Pop 500 ml juomatiiviste
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(5,58 / l)

Gullón Gluteeniton 200g keksi
2,19 €
(10,95 / kg)


Trolli Tutto Mare 175 g karkkipussi
2,29 €
(13,09 / kg)



The Gutsy Captain Raspberry Luomu 950 ml kombucha
5,31 €
sis. 0,20 € pantti

Halva 165 g laktoositon lehmätoffee
3,79 €
(22,97 / kg)






Marli 5l sokeriton sekamehutiiviste
44,99 €
(9,00 / l)





Yano Luomu 1 kg kurpitsansiemen EU
18,99 €
(18,99 / kg)



Foodin Luomu 80g valkosuklaarusina
2,19 €
(27,38 / kg)




Foodin Luomu 80g raakasuklaarusina
2,29 €
(28,63 / kg)

Aduki Luomu 500g valkoinen papu
4,50 €
(9,00 / kg)






Lakumesta Lakritsi 150g fudge
3,70 €
(24,67 / kg)

Pukka Berry Luomu 20p / 24g yrttitee
6,50 €
(270,83 / kg)











Maizena 2,5kg maissitärkkelys
15,90 €
(6,36 / kg)





Becky's 150 g karkkikepit pussissa
2,00 €
(13,33 / kg)




Pukka Three Mint Luomu 20ps yrttitee
6,50 €
(0,33 / kpl)

Tuotteet 481 - 540 / 1245