Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 301 - 360 / 1245

Tuotteet 301 - 360 / 1245

Järjestä:

Järjestä:



Foodin Luomu 250ml umamikastike
3,89 €
(15,56 / kg)



Foodin Luomu 60 g valkosuklaacashew
2,99 €
(49,83 / kg)

Schär Snack 105g suklaapatukka
3,09 €
(29,43 / kg)

Foodin Sultana Luomu 300g rusina
4,29 €
(14,30 / kg)




SAM Luomu 250 g juokseva hunaja
4,19 €
(16,76 / kg)



Anjan Luontoherkku 25 g quinoasuklaa
2,85 €
(114,00 / kg)

Vitamin Well Zero Raspberry 12x500ml hyvinvointijuoma
25,99 €
sis. 2,40 € pantti(3,93 / l)



Foodin Luomu 120g saksanpähkinä
3,19 €
(26,58 / kg)








Foodin 230g luomu kookossokeri
2,55 €
(11,09 / kg)



Hartwall Jaffa Ananas Sokeriton 0,33l 12-pack virvoitusjuoma
8,99 €
sis. 1,80 € pantti(1,82 / l)












Olvi Juju Cola Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
1,99 €
sis. 0,20 € pantti

Dig Luomu 35g vadelmacrumble
2,49 €
(71,14 / kg)


TEHO Lime Sokeriton 0,33 l energiajuoma
1,60 €
sis. 0,15 € pantti(4,39 / l)







Fanta Sitruuna Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
2,43 €
sis. 0,20 € pantti(4,46 / l)


Foodin Strawberry 40 g raakasuklaa
3,15 €
(78,75 / kg)

Herbamare luomu yrttisuolaseos
3,47 € - 7,59 €
(6,94 / kg)


Aduki Luomu 100g macadamiapähkinä
5,89 €
(58,90 / kg)


Aduki Luomu 500g tattari
3,59 €
(7,18 / kg)

Tuotteet 301 - 360 / 1245