Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 1021 - 1080 / 1245

Tuotteet 1021 - 1080 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Fazer Finlandia 260 g marmeladi
3,99 €
(15,35 / kg)



Aduki Luomu 400g hasselpähkinä
19,95 €
(49,88 / kg)



Dig Luomu 25g kanelipullapallo
2,29 €
(91,60 / kg)


Alter Eco 85 % 100 g suklaalevy
5,55 €
(55,50 / kg)




Jannis 40 g luomu seesamlevy
0,79 €
(19,75 / kg)

Aduki Luomu 500g pintopapu
4,39 €
(8,78 / kg)

Nick's Choco Crush 32 g patukka
1,40 €
(43,75 / kg)


Extra Superberries 14g purukumi
0,79 €
(56,43 / kg)




Helmi 400 g perunasuurimot
2,19 €
(5,48 / kg)



Yano Luomu 1 kg manteli
24,90 €
(24,90 / kg)


ZERoh! Mango & Lemon 500 ml juomatiiviste
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(5,58 / l)


Moya Traditional Luomu 50g Matcha-tee
27,50 €
(550,00 / kg)



The Gutsy Captain Kombucha Raspberry Luomu 250ml kombucha
2,07 €
sis. 0,15 € pantti(7,68 / l)

Olvi Juju Sitruuna Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
1,99 €
sis. 0,20 € pantti



Yogi Tea Classic Luomu 17 pss tee
5,70 €
(154,05 / kg)


Aduki Luomu 500g kikherne
3,39 €
(6,78 / kg)


Foodin Luomu 120 g pekaanipähkinä
5,29 €
(44,08 / kg)



Bluey 20 g suklaayllätysmuna
1,45 €
(72,50 / kg)

Aduki Luomu 500g puuroriisi
3,79 €
(7,58 / kg)











Foodin Luomu 250 g mantelitahna
7,59 €
(30,36 / kg)


Oikia Merisuola 150 g kaurasipsi
2,09 €
(13,93 / kg)


Foodin Luomu 250ml sitruunamehu
2,99 €
(11,96 / l)

Brunberg 35 g vadelmatryffelipatukka
0,89 €
(25,43 / kg)

Tuotteet 1021 - 1080 / 1245