Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 1141 - 1200 / 1245

Tuotteet 1141 - 1200 / 1245

Järjestä:

Järjestä:



JUST TASTE Luomu 250 g Edamamepasta
4,39 €
(17,56 / kg)







Foodin Luomu 500 g parapähkinä
21,95 €
(43,90 / kg)


Schär 210g gluteeniton crackers
4,47 €
(21,29 / kg)







Foodin Coconut Milk 40 g raakasuklaa
2,99 €
(74,75 / kg)

Extra Superberries 14g purukumi
0,79 €
(56,43 / kg)



Foodin Luomu 170g piparkakkutaateli
2,59 €
(15,24 / kg)

Brunberg 6 kpl moccasuukko
2,40 €
(16,00 / kg)


Helmi 400 g perunasuurimot
2,19 €
(5,48 / kg)

Battery Sugar Free 0,5 l energiajuoma
3,29 €
sis. 0,15 € pantti(6,28 / l)





Fanta Halloween Zero 0,5 l virvoitusjuoma
2,39 €
sis. 0,20 € pantti(4,38 / l)


Kane´s Soda Pop Chula Vista Zero Sugar 0,5 l
2,05 €
sis. 0,15 € pantti

Pändy Berry Canes 50 g makeispussi
1,90 €
(38,00 / kg)



Battery Sugar Free Pear + Berry 0,33 l energiajuoma
2,58 €
sis. 0,15 € pantti(7,36 / l)

Nick's Peanut Butter Cups 30 g
2,29 €
(76,33 / kg)





Fazer Skolekridt 140 g karkkipussi
1,79 €
(12,79 / kg)


Foodin Luomu 60g piparisuklaacashew
2,99 €
(49,83 / kg)

Foodin Luomu 250 g cashewtahna
6,49 €
(25,96 / kg)





Olvi Juju Vadelma Sokeriton 0,5 l virvoitusjuoma
1,99 €
sis. 0,20 € pantti




Fanta Zero Ananas & Greippi virvoitusjuoma 0,5 L
2,39 €
sis. 0,20 € pantti

Yogi Tea Green Chai Luomu 30,6 g tee
5,70 €
(158,33 / kg)

Monster Energy Lando Norris Zero Sugar 0,5 L energiajuoma
2,29 €
sis. 0,15 € pantti(4,28 / l)

Tuotteet 1141 - 1200 / 1245