Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 1081 - 1140 / 1245

Tuotteet 1081 - 1140 / 1245

Järjestä:

Järjestä:


Xylimax Moomin 90 g vadelmapastilli
4,65 €
(51,67 / kg)

Borges 500ml luomu neitsytoliviöljy
11,65 €
(23,30 / l)











Pändy Winegums 50 g karkkipussi
1,90 €
(38,00 / kg)

ZERoh! Strawberry & Rhubarb 500 ml juomatiiviste
2,99 €
sis. 0,20 € pantti(5,58 / l)

Halva 580 g Hedelmämarmeladi
9,95 €
(17,16 / kg)

Foodin Luomu Curry-Lemon 120g cashew
3,79 €
(31,58 / kg)






Anjan Luontoherkku 160 g lakritsi
3,85 €
(24,06 / kg)


Foodin Luomu 25 g madras curry
2,49 €
(99,60 / kg)

Friggs popcorn 125 g maissikakku
2,19 €
(17,52 / kg)


Foodin Luomu 80g mango
3,39 €
(42,38 / kg)





Mummon 210 g korppujauho gluteeniton
2,59 €
(10,79 / kg)

Urtekram Luomu 300g seesaminsiemen
2,89 €
(9,63 / kg)


Estrella Linssisipsi Ranch 110g
2,45 €
(22,27 / kg)




Good Good 50ml vanilja steviatippa
7,59 €
(151,80 / kg)

Aduki Luomu 500g mungpapu
4,89 €
(9,78 / kg)




Baci 125 g maitosuklaakonvehdit
7,49 €
(59,92 / kg)


Foodin Luomu 50g raakasuklaamansikka
3,45 €
(69,00 / kg)

Fazer Moomin 40 g hedelmäpastilleja
1,09 €
(27,25 / kg)



Yogi Tea Relax Luomu 17 pss tee
5,70 €
(183,87 / kg)




Yogi Tea Sweet Chai Luomu 17 pss tee
5,70 €
(167,65 / kg)


Aduki Luomu 150g mantelilastu
4,79 €
(31,93 / kg)

Yano Luomu 1 kg hasselpähkinä
29,90 €
(29,90 / kg)

Tuotteet 1081 - 1140 / 1245