Suggested products
Suggested products

Home & Decor Deals

Showing 361 - 420 of 1205

Showing 361 - 420 of 1205

Sort By:

Sort By:

Gastromax Bio linen soup ladle
€6.16
-30%
Norm. €8.80
Vallila Helsinki valance
€15.99
-59%
Norm. €38.90

Relax Natural Sarastus 100 ml Spa scent
€3.36
-20%
Norm. €4.20(€33.60 / l)

Fenix HM60R Camo 1300 lm head torch
€69.90
-18%
Norm. €84.90

Rento Ice Crystal 30g Sauna Fragrance
€6.84
-20%
Norm. €8.55


GastroMax 2 pl
€1.82
-30%
Norm. €2.60

Tefal Ice Force knife sharpener
€8.45
-50%
Norm. €16.90

SmartStore Colour 14l pink box
€4.23
-40%
Norm. €7.05

Nedis KAWK300EBK kettle
€17.90
-31%
Norm. €25.95

Gastromax Bio 35x25 cm linen cutting board
€7.66
-30%
Norm. €10.95

GastroMax spiral whisk 28 cm
€2.02
-30%
Norm. €2.89

Eglo BERAMO chrome/clear pendant lamp
€29.90
-57%
Norm. €69.00



Heti Jyty 5 l basic cleaning agent
€26.32
-20%
Norm. €32.90(€5.26 / l)

Maku 30x15x25 cm metal basket
€7.99
-33%
Norm. €11.99

GastroMax 25 cm micro cup
€2.87
-30%
Norm. €4.10

BrightSolar Luster2 gray wall lamp
€13.74
-40%
Norm. €22.90

BrightSolar Park steel outdoor wall lamp
€23.70
-40%
Norm. €39.50

Relaxed copper aluminum sauna bucket
€15.28
-20%
Norm. €19.10

4Living Decorative Sticker
€2.99
-40%
Norm. €4.99


Heti Yleipesu Joutsen 5 l general detergent
€25.52
-20%
Norm. €31.90(€5.10 / l)

Rento Pino 50x22 cm sauna bench towel
€11.00
-20%
Norm. €13.75

Care-Ness Excellent 10x10 kpl nenäliina
€2.08
-20%
Norm. €2.60

FanniK latern
€7.99
-27%
Norm. €10.90

Marimekko Ilo sand napkin 20 pcs
€2.08 - €2.68
-15%

Rento Bamboo Sauna Ladle
€10.04
-20%
Norm. €12.55

Heti Yleipesu Joutsen 1 l general cleaning agent
€6.00
-20%
Norm. €7.50(€6.00 / l)

Tarmo Solar Industrial 10pcs light chain
€7.95
-50%
Norm. €15.90

Marimekko Brick stone blue 20 napkins
€2.12 - €2.68
-15%

Lumio Lights 300 lm craft light
€9.99
-50%
Norm. €19.99

Heti 750ml sensitive wash
€4.28
-20%
Norm. €5.35(€5.71 / l)

Finnbear ø12/70 mm storage hook
€1.03
-20%
Norm. €1.29

Koti Flower bowl
€5.35
-15%
Norm. €6.29

Tefal X-Force 9.60 Stick Vac Flex Basic TY2027WO
€139.00
-30%
Norm. €199.00

Timco 10,8 l INOX ultrasonic cleaner
€179.00
-18%
Norm. €219.00

Tefal Ingenio Ice Force 20 cm kokkiveitsi
€15.70
-50%
Norm. €31.40

Aina "Puu" 90 x 90 cm painting
€41.93
-30%
Norm. €59.90

LV Black 750ml laundry detergent
€3.83
-20%
Norm. €4.79(€5.11 / l)

BrightSolar Line black wall lamp
€11.99
-40%
Norm. €19.99

Aneta Lighting Sigma Led hanging lamp
€56.25
-55%
Norm. €125.00


Marimekko Poppy dark green 20 napkins
€2.12 - €2.68
-15%

Rento Pisara Sauna Ladle
€7.96 - €7.99
-20%

GastroMax silicone scraper
€2.73
-30%
Norm. €3.90

GastroMax steel grater
€5.01
-30%
Norm. €7.15

Rento Sees 100ml natural Sauna Fragrance
€3.28
-20%
Norm. €4.10

Relaxed black aluminum sauna thermometer
€17.12
-20%
Norm. €21.40

WC Duck Citrus 750 ml cleaner
€1.99
-26%
Norm. €2.69(€2.65 / l)



Koti Flower bowl
€7.30
-15%
Norm. €8.59

Heti Workwear 1.5 l laundry detergent
€12.55
-20%
Norm. €15.69(€8.37 / l)


HumiStop AUTO dehumifier for car lamps
€3.90
-51%
Norm. €7.99

Finnbear ø12/70 mm plastic storage hook
€1.59
-20%
Norm. €1.99

Relaxed Pino black 50x150 cm tablecloth
€15.19
-20%
Norm. €18.99

Showing 361 - 420 of 1205