Suggested products
Suggested products

Home & Decor Deals

Showing 241 - 300 of 1208

Showing 241 - 300 of 1208

Sort By:

Sort By:

GastroMax 25x15cm cutting board
€2.59
-30%
Norm. €3.70
GastroMax narrow silicone scraper
€4.89
-30%
Norm. €6.99

SmartStore 60 l white bed base box
€17.94
-40%
Norm. €29.90

Kotoilu Kaski 1 shelf shelving unit
€7.90
-31%
Norm. €11.50

Rento Kenno Hair Towel
€10.68
-20%
Norm. €13.35

Vallila Kukoistus cushion cover
€5.99
-62%
Norm. €15.90

SmartStore Classic 7l storage box
€4.08
-40%
Norm. €6.80

Vallila Huhuu curtain
€25.99
-57%
Norm. €59.90

Heti Raikas Päärynä 150 ml ilmanraikastaja
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€24.47 / l)

WILFA BLSP-1500B AUTO 1500W TEHOSEKOITIN
€79.00
-50%
Norm. €159.00

GastroMax kitchen timer
€7.18
-30%
Norm. €10.25

GastroMax 35x25cm cutting board
€5.67
-30%
Norm. €8.10


Sun 500 ml rinse aid
€2.99
-16%
Norm. €3.55(€5.98 / l)

WC Duck Marine 750 ml cleaning agent
€1.99
-26%
Norm. €2.69(€2.65 / l)

Kotoilu Tallipiha carpet
€12.90 - €19.90
-48%

LV 2in1 150 ml tahranpoistospray
€2.23
-20%
Norm. €2.79(€14.87 / l)

Vallila Helsinki duvet cover set
€24.99
-53%
Norm. €52.90

Vallila Mandariini curtain
€25.99 - €59.90
-57%

Domestos Mountain Fresh 750 ml toilet cleaner
€1.99
-17%
Norm. €2.39(€2.65 / l)

GastroMax in full
€2.09
-30%
Norm. €2.99

SmartStore Colour 14l aquamarine box
€4.23
-40%
Norm. €7.05

Aina "Vuokko" 100 x 70 cm painting
€38.43
-30%
Norm. €54.90

Aneta Lighting Bling 15 cm table lamp
€15.08
-66%
Norm. €44.50

SmartStore Classic 52l storage box
€11.94
-40%
Norm. €19.90

Vallila Yövuoro curtain
€25.99
-57%
Norm. €59.90


Karl Fazer Dark Cocoa 47% wrapped dark chocolates 250 g
€4.99
-23%
Norm. €6.50(€19.96 / kg)

Karl Fazer Salty Toffee Crunch  chocolate pralines 250 g
€4.99
-23%
Norm. €6.50(€19.96 / kg)


Soletek ST05 multi weather station
€39.90
-43%
Norm. €69.90

LV Color 1.5 l laundry liquid filling bag
€4.63
-20%
Norm. €5.79(€3.09 / l)

Abena 100 pcs protective cap
€11.12
-20%
Norm. €13.90(€0.11 / pc)

Relaxed Champagne aluminum sauna bucket
€13.59
-20%
Norm. €16.99

LV 70pc all-in-one dishwashing tablet
€7.60
-20%
Norm. €9.50(€0.11 / pc)

SmartStore Pro 49L storage box with lid
€14.09
-40%
Norm. €23.49

Lumo Solar solar cell garden light
€1.48
-50%
Norm. €2.95

4Living Nova basket
€4.69 - €5.95
-21%

OBH NORDICA Season pro food sealer 140 W
€109.00
-22%
Norm. €139.00

SmartStore Colour 31l aquamarine box
€8.51
-40%
Norm. €14.19

SmartStore Classic 1l storage box
€1.47
-40%
Norm. €2.45

Nedis CLBO48 Christmas lights
€3.99
-33%
Norm. €5.99

SmartStore Classic 20l storage box
€7.19
-40%
Norm. €11.99

Relaxed Champagne aluminum sauna stove
€33.52
-20%
Norm. €41.90



Home 13.5cm set
€2.88
-15%
Norm. €3.39



Heti Jyty 1 l basic cleaning agent
€7.52
-20%
Norm. €9.40(€7.52 / l)


Tefal Compact Power XXL Cyclonic TW4B36EA
€89.00
-36%
Norm. €139.00

GastroMax silicone suit
€2.77
-30%
Norm. €3.95

GastroMax cheese grater
€4.17
-30%
Norm. €5.95

GastroMax 20 cm small kitchen knife
€4.62
-30%
Norm. €6.60

LV 500 ml dishwashing liquid
€2.31
-20%
Norm. €2.89(€4.62 / l)

Kotoilu Kasvio 50 x 70 cm framed canvas print
€13.93
-30%
Norm. €19.90

Marimekko Sunflower blue 20 napkins
€2.12 - €2.68
-15%

Home Mug 0.3 l
€3.49 - €4.00
-13%

Fanni K Vekki glass lantern
€7.99
-38%
Norm. €12.90

Showing 241 - 300 of 1208