Suggested products
Suggested products

Home & Decor Deals

Showing 181 - 240 of 1208

Showing 181 - 240 of 1208

Sort By:

Sort By:

WC Duck Fresh 750 ml cleaning agent
€1.99
-26%
Norm. €2.69(€2.65 / l)
BrightSolar 20 m 30000 lm LED light coil
€89.00
-25%
Norm. €119.00

Ilo Polka Candy 500 ml christmas soap
€1.25
-34%
Norm. €1.90(€2.50 / l)

Kotoilu Colors Solid bedspread
€12.99
-61%
Norm. €32.95

Airam Classic fan lamp
€74.50
-50%
Norm. €149.00

Marimekko Unikko napkin 20 pcs
€2.08 - €2.68
-15%

Vallila Yövuoro duvet cover set
€21.99
-49%
Norm. €42.90

SmartStore Dry 34l storage box with lid
€10.79
-40%
Norm. €17.99

Marimekko Poppy gold 20 napkins
€2.12 - €2.68
-15%

Fazer Fazermint mint chocolate praline 250g
€4.99
-23%
Norm. €6.50(€19.96 / kg)

Marimekko Primavera pink 20 napkins
€2.12 - €2.68
-15%

Aneta Lighting Superior led plafond
€49.00
-62%
Norm. €129.00

Kotoilu onio tin can
€3.99
-43%
Norm. €6.99

Vallila Väre curtain
€25.99
-57%
Norm. €59.90

Ilo Mulled Wine 500 ml christmas soap
€1.25
-34%
Norm. €1.90(€2.50 / l)

SmartStore Classic 0,3l storage box
€1.17
-40%
Norm. €1.95(€1.17 / pc)

Domestos  Arctic Fresh WC SPRAY  435 ML
€2.49
-34%
Norm. €3.79(€5.72 / l)

Karl Fazer Crispy Truffle chocolate praline 250 g
€4.99
-23%
Norm. €6.50(€19.96 / kg)


Vallila Alma curtain
€25.99 - €59.90
-57%

SmartStore Classic 3,5l storage box
€2.69
-40%
Norm. €4.49



Vallila Jaffa cushion cover
€5.99
-63%
Norm. €15.99

Aina "Luonto" 100 x 70 cm painting
€34.93
-30%
Norm. €49.90

Sekure carbon monoxide alarm
€14.90
-21%
Norm. €18.90

GastroMax 18.5 cm bowl
€2.77
-30%
Norm. €3.95


LV Color 2.5 l laundry liquid savings package
€5.64
-20%
Norm. €7.05(€2.26 / l)

PUTKIREISKA 1 L
€1.80
-10%
Norm. €1.99(€1.80 / l)

Philips Doris 6W 2700K IP54 ceiling light
€9.99
-56%
Norm. €22.90

4Living rattan magazine basket
€9.99
-71%
Norm. €34.90

Marimekko Mini Poppy pink 20 napkins
€2.12 - €2.68
-15%

Kotoilu 7 l tin barrel with a lid
€7.63
-30%
Norm. €10.90

Relaxed Tar aluminum sauna bucket
€13.59
-20%
Norm. €16.99

Relaxed Champagne aluminum sauna bucket
€33.52
-20%
Norm. €41.90

Sencor Smw1918Wh Mikroaaltouuni Valkoinen
€59.00
-16%
Norm. €69.90


Aina Muksu Kuusikko duvet cover set
€9.95 - €12.45
-50%

Rento Kenno 50x60cm Sauna Bench Cover
€3.96
-20%
Norm. €4.95

Heti 150ml air freshener cotton
€2.68
-20%
Norm. €3.35(€17.87 / l)

GastroMax 45x28.5cm cutting board
€9.09
-30%
Norm. €12.99

Fairy Original 900 ml hand dishwashing liquid
€3.99
-20%
Norm. €4.99(€4.43 / l)

Eglo ZAPATA copper wall lamp
€9.99
-60%
Norm. €24.90

SmartStore Recycled 31l storage box
€7.50
-40%
Norm. €12.50(€7.50 / pc)

Aina "Sointu" 80 x 50 cm painting
€20.93
-30%
Norm. €29.90


Nedis CLLN160 Decorative Halogen Lights
€13.90
-37%
Norm. €21.99

Relaxed Terva aluminum sauna bucket
€31.92
-20%
Norm. €39.90

EGLO HORNWOOD 2XE27 black/wood wall lamp
€7.99
-60%
Norm. €19.90




Kotoilu Pencils tin can
€2.73
-30%
Norm. €3.90

LV 500 ml Dishwasher Gel
€3.56
-20%
Norm. €4.45(€7.12 / l)

Sun dishwasher cleaner
€3.99
-18%
Norm. €4.89(€33.25 / kg)

GastroMax 25x15cm cutting board
€2.59
-30%
Norm. €3.70

BrightSolar Luster2 black wall lamp
€11.94
-40%
Norm. €19.90

Heti Raikas Puuvilla 150 ml Air Freshener
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€24.47 / l)

4Living Nova Pump Bottle
€2.99 - €5.50
-46%

Showing 181 - 240 of 1208