Suggested products
Suggested products

Household & Cleaning Deals

Showing 1 - 60 of 177

Showing 1 - 60 of 177

Sort By:

Sort By:

Abena Classic nitrile glove black 100pcs
€5.52
-20%
Norm. €6.90(€0.06 / pc)
ABENA Classic nitrile glove XXL blue 100pcs
€5.52
-20%
Norm. €6.90(€0.06 / pc)

Abena Classic 100 kpl läpikuultava vinyylikäsine
€3.96
-20%
Norm. €4.95(€0.04 / pc)

Serla Hella 32 rl toilet paper
€9.95
-33%
Norm. €14.95(€0.31 / pc)

Sanytol 1 l disinfectant for clothes
€4.99
-21%
Norm. €6.29(€4.99 / l)

THOR Power Grip nitrile glove black 50pcs
€8.40
-20%
Norm. €10.50(€0.17 / pc)

Domestos Power Foam Mint Boost 435 ml toilet cleansing spray
€2.49
-41%
Norm. €4.20(€5.72 / l)

Ezviz RE4 Plus black robot vacuum cleaner
€149.00
-53%
Norm. €319.00


Dr. Beckmann 24 pcs Colour and Dirt Collector Sheet
€3.99
-30%
Norm. €5.69(€0.20 / pc)


Wow! Sensitive Color 1.5 l laundry liquid
€2.49
-17%
Norm. €2.99(€1.66 / l)

Golden Star 700 g citric acid
€4.99
-36%
Norm. €7.75(€7.13 / kg)


Fairy Platinum All in One Lemon 51 pcs Dishwasher Tablet
€9.90
-23%
Norm. €12.90(€0.19 / pc)

Immediately 200 ml 2in1 machine cleaning
€2.12
-20%
Norm. €2.65(€10.60 / l)

Heti Ruutu 38x38 cm mikrokuitupyyhe
€3.75
-20%
Norm. €4.69

WC Duck Fresh 750 ml cleaning agent
€1.99
-26%
Norm. €2.69(€2.65 / l)

LV Color 2.5 l laundry liquid savings package
€5.64
-20%
Norm. €7.05(€2.26 / l)

PUTKIREISKA 1 L
€1.80
-10%
Norm. €1.99(€1.80 / l)

Heti 150ml air freshener cotton
€2.68
-20%
Norm. €3.35(€17.87 / l)

Domestos  Arctic Fresh WC SPRAY  435 ML
€2.49
-34%
Norm. €3.79(€5.72 / l)

Abena Classic nitrile glove 30pcs
€2.36
-20%
Norm. €2.95(€0.08 / pc)

Domestos White & Sparkle 750 ml toilet cleaner
€1.99
-20%
Norm. €2.49(€2.65 / l)


Tefal Compact Power XXL Cyclonic TW4B36EA
€89.00
-36%
Norm. €139.00


Heti Jyty 1 l basic cleaning agent
€7.52
-20%
Norm. €9.40(€7.52 / l)

Heti Sapu Joutsen 1 l cleaning agent for sanitary facilities
€7.96
-20%
Norm. €9.95(€7.96 / l)

LV 70pc all-in-one dishwashing tablet
€7.60
-20%
Norm. €9.50(€0.11 / pc)

LV Color 1.5 l laundry liquid filling bag
€4.63
-20%
Norm. €5.79(€3.09 / l)


Domestos Orginal 750 ml toilet cleaner
€1.99
-20%
Norm. €2.49(€2.65 / l)


Heti Raikas Päärynä 150 ml ilmanraikastaja
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€24.47 / l)


LV 500 ml dishwashing liquid
€2.31
-20%
Norm. €2.89(€4.62 / l)

Heti Yleipesu Joutsen 5 l general detergent
€25.52
-20%
Norm. €31.90(€5.10 / l)

LV White 750 g washing powder concentrate
€3.32
-20%
Norm. €4.15(€4.43 / kg)

LV Sport 750 ml laundry liquid
€3.75
-20%
Norm. €4.69(€5.00 / l)

Heti Loisto 1 l glass surface cleaner
€8.04
-20%
Norm. €10.05(€8.04 / l)

Timco 1,3 l INOX ultrasonic cleaner
€69.00
-16%
Norm. €81.90

Heti 750ml sensitive wash
€4.28
-20%
Norm. €5.35(€5.71 / l)

ProGarden 175L garden waste bag
€4.00
-50%
Norm. €7.95

Heti Yleipesu Joutsen 1 l general cleaning agent
€6.00
-20%
Norm. €7.50(€6.00 / l)

LV 2in1 150 ml tahranpoistospray
€2.23
-20%
Norm. €2.79(€14.87 / l)

LV 500 ml disinfectant for household surfaces
€5.75
-20%
Norm. €7.19(€11.50 / l)

Fairy Original 900 ml hand dishwashing liquid
€3.99
-20%
Norm. €4.99(€4.43 / l)

Domestos Mountain Fresh 750 ml toilet cleaner
€1.99
-17%
Norm. €2.39(€2.65 / l)


Vikan's 156.5cm aluminum arm
€21.67
-25%
Norm. €28.90

Wow! Color 1.5 l laundry liquid
€2.49
-17%
Norm. €2.99(€1.66 / l)

Sun 1 kg of insulin
€2.99
-26%
Norm. €4.05(€2.99 / kg)

Vikan's 150.5cm aluminum arm
€19.42
-25%
Norm. €25.90

LV Color 1.5 l laundry liquid
€5.00
-20%
Norm. €6.25(€3.33 / l)

Wow! Black 1.5 l laundry detergent
€2.49
-17%
Norm. €2.99(€1.66 / l)


LOTUS EMILIA VALKOINEN 8RLL TALOUSPAPERI
€4.95
-18%
Norm. €6.05(€0.62 / pc)

Heti Kesä 1.5 l spectrum detergent
€6.07
-20%
Norm. €7.59(€4.05 / l)

Heti Raikas Puuvilla 150 ml Air Freshener
€3.67
-20%
Norm. €4.59(€24.47 / l)

Showing 1 - 60 of 177