Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Terveys ja Kauneus tarjoukset

Tuotteet 61 - 120 / 763

Tuotteet 61 - 120 / 763

Järjestä:

Järjestä:

Tena Men Active Fit L3 16kpl inkontinenssisuoja
6,54 €
-15%
Norm. 7,69 €(0,41 / kpl)


Tena Men Active Fit Pants L/XL 8 kpl inkontinenssihousu
9,31 €
-15%
Norm. 10,95 €(1,16 / kpl)

Remington Blow Dry & Style Caring 400W Ilmakiharrin
19,90 €
-26%
Norm. 26,95 €

Herbina Deep Cleansing 250 ml shampoo
3,00 €
-20%
Norm. 3,75 €(12,00 / l)

Lumene Klassikko 50 ml rauhoittava ja kosteuttava kasvovoide
4,37 €
-40%
Norm. 7,29 €(87,40 / l)

LV 100 g palasaippua
1,19 €
-20%
Norm. 1,49 €(11,90 / kg)

LV 100 ml käsidesinfiointigeeli EN 14476 Noro
2,07 €
-20%
Norm. 2,59 €(20,70 / l)

LV biohajoava nestesaippua 1,2 l täyttöpussi
5,56 €
-20%
Norm. 6,95 €(4,63 / l)

Remington S4740 Shea Soft suoristusrauta
24,90 €
-45%
Norm. 44,90 €

Terveyskaista NivelTeho 120+60 kaps. ravintolisä
22,90 €
-15%
Norm. 26,99 €(0,13 / kpl)

Remington CI4740 Shea Soft sauvakiharrin
24,90 €
-45%
Norm. 44,90 €

Tena Discreet Extra Plus 16 kpl inkontinenssisuoja
4,75 €
-15%
Norm. 5,59 €(0,30 / kpl)

Lumene Valo vitamiini-tehohoito
16,77 €
-40%
Norm. 27,95 €(559,00 / l)

Nivea Men Sensitive 5in1 250 ml suihkugeeli
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)

Libresse Pure Sensitive Ultra Norm 12 kpl terveysside
1,79 €
-15%
Norm. 2,10 €(0,15 / kpl)



Nivea Creme Soft 250 ml suihkusaippua
1,82 €
-20%
Norm. 2,28 €(7,28 / l)

Herbina Pure style 250 ml hiuskiinne
4,55 €
-20%
Norm. 5,69 €(18,20 / l)

elmex Opti-namel 75 ml hammastahna
4,21 €
-15%
Norm. 4,95 €(56,13 / l)

Puhdas+ Quattro Magnesium ravintolisä
6,99 € - 11,90 €
(0,12 / kpl)

Lumene Valo 150ml kuoriva puhdistusgeeli
10,79 €
-40%
Norm. 17,99 €(71,93 / l)

Libresse String 30 kpl pikkuhousunsuoja
1,95 €
-15%
Norm. 2,29 €(0,07 / kpl)

Beurer FT95 Bluetooth Non-Contact kuumemittari
24,90 €
-69%
Norm. 79,90 €


Rexona Men Advanced Protection Cobalt Dry 150 ml spray
2,50 €
-53%
Norm. 5,29 €(16,67 / l)

Ida Warg Beauty Moisture 250ml kosteuttava shampoo
10,96 €
-30%
Norm. 15,65 €(43,84 / l)

Rexona Advanced Protection Invisible Aqua 50 ml roll-on
2,50 €
-32%
Norm. 3,69 €(50,00 / l)

Blistex Sensitive 4,25g huulivoide
1,56 €
-20%
Norm. 1,95 €(390,00 / kg)


Rexona Men Quantum 2-in-1 225 ml suihkusaippua
1,99 €
-13%
Norm. 2,29 €(8,84 / l)

Abena Pants L0 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
11,16 €
-20%
Norm. 13,95 €(0,74 / kpl)

Ida Warg Beauty 45ml itseruskettavat tipat
11,09 €
-30%
Norm. 15,85 €(246,44 / l)

Ida Warg Beauty Scalp Balance 250ml shampoo
11,06 €
-30%
Norm. 15,80 €(44,24 / l)

Rexona Maximum Protection Clean Scent 150 ml spray
7,49 €
-38%
Norm. 11,99 €(49,93 / l)

Vitatabs C 500 mg + Sinkki 100 tabl. ravintolisä
4,99 €
-44%
Norm. 8,90 €(0,05 / kpl)

Tena Lights Liner 24 kpl pikkuhousunsuoja
2,63 €
-15%
Norm. 3,09 €(0,11 / kpl)

Lumene Klassikko 200 ml virkistävä kasvovesi
2,99 €
-40%
Norm. 4,99 €(14,95 / l)

Rexona Maximum Protection Sport Strenght 45 ml stick
7,49 €
-6%
Norm. 7,99 €(166,44 / l)

Puhdas+ Collagen Cream 50 ml kasvovoide
9,90 €
-49%
Norm. 19,29 €(198,00 / l)

Remington Power-X X3 HC3000 hiustenleikkuukone
29,90 €
-25%
Norm. 39,95 €

London Grace Nail strengthener
6,90 €
-42%
Norm. 11,90 €(985,71 / l)


Ida Warg Beauty Moisture 100ml kosteuttava hiusseerumi
8,86 €
-30%
Norm. 12,65 €(88,60 / l)


Terveyskaista NivelTeho ravintolisä
9,90 € - 21,90 €
-23%
(0,17 / kpl)

Rento Minttu 200 ml jalkakylpy
3,84 €
-20%
Norm. 4,80 €(19,20 / l)

Lumene Klassikko 30 ml tasoittava seerumi
7,77 €
-40%
Norm. 12,95 €(259,00 / l)

Cosmofem 80 kpl pyöreät vanulaput
0,99 €
-21%
Norm. 1,25 €

Lumene Klassikko 30 ml syväkosteuttava seerumi
7,35 €
-40%
Norm. 12,25 €


Lumene Valo 50 ml heleyttävä päivävoide SPF30
14,94 €
-40%
Norm. 24,90 €

Rento lapinmarja nestesaippua
3,84 €
-20%
Norm. 4,80 €

L300 for Men mild fragrance antiperspirantti 60ml deo roll-on
1,60 €
-30%
Norm. 2,29 €(26,67 / l)

LV 250 ml hiuskiinne
3,96 €
-20%
Norm. 4,95 €(15,84 / l)

Tena Pants Plus Medium 9 kpl inkontinenssihousu
7,31 €
-15%
Norm. 8,60 €(0,81 / kpl)


Beurer HC25 Limited Edition 2025 hiustenkuivain
15,90 €
-47%
Norm. 29,95 €

Tuotteet 61 - 120 / 763