Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Terveys ja Kauneus tarjoukset

Tuotteet 1 - 60 / 765

Tuotteet 1 - 60 / 765

Järjestä:

Järjestä:

Abena 50 kpl 125x81 cm esiliina
5,76 €
-20%
Norm. 7,20 €(0,12 / kpl)
Ilo Piparkakku-Jouluomena 500 ml joulusaippua
1,25 €
-34%
Norm. 1,90 €(2,50 / l)

Puhdistamo Super D-vitamiini 100 µg ravintolisä
9,90 € - 13,60 €
(0,17 / kpl)


Libresse Cotton kuukautisalushousut
14,45 €
-15%
Norm. 17,00 €

Puhdistamo Tripla Sinkki 25 mg ravintolisä
8,90 € - 13,60 €
(0,15 / kpl)

Puhdistamo Tripla Magnesium 120 kaps. ravintolisä
13,90 €
-7%
Norm. 14,90 €(0,12 / kpl)

Oral-B iO3 musta sähköhammasharja + matkakotelo
59,90 €
-40%
Norm. 99,90 €

Tena Bed Secure Zone Plus vuodesuoja
14,36 €
-15%
Norm. 16,90 €(0,48 / kpl)

Lumio Lights valkoinen 12 lamppua Hollywood peili
39,00 €
-35%
Norm. 59,95 €

Libresse Long 78 kpl pikkuhousunsuoja
5,19 €
-15%
Norm. 6,10 €(0,07 / kpl)


Puhdas+ Omega-3 180 mg EPA+120 mg DHA ravintolisä
6,90 € - 9,90 €
(0,04 / kpl)

Tena Pants Plus Large 8 kpl inkontinenssihousu
7,31 €
-15%
Norm. 8,60 €(0,91 / kpl)

Puhdas+ Collagen Serum 30 ml seerumi
9,90 €
-21%
Norm. 12,50 €(330,00 / l)

Puhdas+ Pehmovita Monivitamiini gummies 75 kpl Appelsiini
9,90 €
-34%
Norm. 14,90 €(0,13 / kpl)

Abena Abri-Soft Superdry 60 kpl 60x60 cm vuodesuoja
19,92 €
-20%
Norm. 24,90 €(0,33 / kpl)

Puhdas+ Supersinkki 25 mg ravintolisä
5,90 € - 9,99 €
-6%
(0,10 / kpl)

Lumio Light IR300 musta punavalolaite
129,00 €
-32%
Norm. 189,90 €

Tena Lights Light 28 kpl pikkuhousunsuoja
2,85 €
-15%
Norm. 3,35 €(0,10 / kpl)

Magnesia 375 140 tabl. ravintolisä
5,60 €
-19%
Norm. 6,90 €(0,04 / kpl)

Oral-B iO 9s sähköhammasharja
159,00 €
-47%
Norm. 299,00 €

LV 100 ml käsidesinfiointigeeli EN 14476 Noro
2,07 €
-20%
Norm. 2,59 €(20,70 / l)


Puhdas+ Beauty Oil Castor Oil 50 ml risiiniöljy
6,50 €
-18%
Norm. 7,90 €(130,00 / l)



Tena Men Active Fit Pants L/XL 8 kpl inkontinenssihousu
9,31 €
-15%
Norm. 10,95 €(1,16 / kpl)


Abena Pants XL1 Premium 16 kpl inkontinenssihousut
14,00 €
-20%
Norm. 17,50 €(0,88 / kpl)

Vitamar 1000 Omega-3 100 kaps. ravintolisä
15,90 €
-20%
Norm. 19,90 €(0,16 / kpl)


Abena Pants L1 Premium 15 kpl inkontinenssihousut
13,28 €
-20%
Norm. 16,60 €(0,89 / kpl)

LV 300 ml käsidesinfiointigeeli EN 14476 Noro
3,83 €
-20%
Norm. 4,79 €(12,77 / l)

Tena Lights Long 20 kpl pikkuhousunsuoja
2,85 €
-15%
Norm. 3,35 €(0,14 / kpl)

Tena Men Extra Light 14 kpl inkontinenssisuoja
3,73 €
-15%
Norm. 4,39 €(0,27 / kpl)

Tena Men Active Fit Level 1 12 kpl inkontinenssisuoja
4,07 €
-15%
Norm. 4,79 €(0,34 / kpl)

Tena Lady Discreet Normal 24 kpl inkontinenssisuoja
5,20 €
-15%
Norm. 6,12 €(0,22 / kpl)

Puhdas+ Quattro Magnesium ravintolisä
6,99 € - 11,90 €
(0,06 / kpl)


Nivea Men Energy 250 ml suihkugeeli
1,52 €
-20%
Norm. 1,90 €(6,08 / l)

Maybelline Grippy Gel 24h 100ml meikinkiinnityssuihke
9,90 €
-34%
Norm. 14,90 €(99,00 / l)

Oral-B iO Ultimate Clean 2 kpl vaihtoharja
15,99 €
-36%
Norm. 24,95 €

Abena Light Super 4 Premium 30 kpl inkontinenssisuoja
7,92 €
-20%
Norm. 9,90 €(0,26 / kpl)

Abena 22,5x14,8 cm 50 kpl pesukinnas
3,44 €
-20%
Norm. 4,30 €(0,07 / kpl)

EC by Wilfa Shine meikkipeili
34,90 €
-50%
Norm. 69,90 €

Abena sininen 85x90 cm pestävä vuoteensuoja
10,80 €
-20%
Norm. 13,50 €

Remington Blow Dry & Style Caring 400W Ilmakiharrin
19,90 €
-26%
Norm. 26,95 €

Tena Men Active Fit L3 16kpl inkontinenssisuoja
6,54 €
-15%
Norm. 7,69 €(0,41 / kpl)

elmex Sensitive Original + Gentle Whitening 75ml hammastahna
2,72 €
-15%
Norm. 3,20 €(36,27 / l)

Remington S4740 Shea Soft suoristusrauta
24,90 €
-45%
Norm. 44,90 €

Abena Abri-Soft Superdry 30 kpl 90x60 cm vuodesuoja
17,76 €
-20%
Norm. 22,20 €(0,59 / kpl)

LV biohajoava nestesaippua 1,2 l täyttöpussi
5,56 €
-20%
Norm. 6,95 €(4,63 / l)

Tena Discreet Extra Plus 16 kpl inkontinenssisuoja
4,75 €
-15%
Norm. 5,59 €(0,30 / kpl)

Abena 75x85 cm pestävä vuoteensuoja
9,56 €
-20%
Norm. 11,95 €

Beurer FT95 Bluetooth Non-Contact kuumemittari
24,90 €
-69%
Norm. 79,90 €

Libresse 200 ml intiimipesugeeli
3,14 €
-15%
Norm. 3,69 €(15,70 / l)

Rexona Men Advanced Protection Cobalt Dry 150 ml spray
2,50 €
-53%
Norm. 5,29 €(16,67 / l)

Libresse String 30 kpl pikkuhousunsuoja
1,95 €
-15%
Norm. 2,29 €(0,07 / kpl)

elmex Opti-namel 75 ml hammastahna
4,21 €
-15%
Norm. 4,95 €(56,13 / l)

Tuotteet 1 - 60 / 765