Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 120 / 129

Tuotteet 61 - 120 / 129

Järjestä:

Järjestä:

Fazer Dark 39 g suklaapatukka
1,19 €
(30,51 / kg)
Marabou Bubblig 60 g maitosuklaa
1,59 €
(26,50 / kg)

Nick's Coconut 40 g suklaapatukka
1,49 €
(37,25 / kg)

Bounty 57g suklaapatukka
1,19 €
(20,88 / kg)







KitKat Hazelnut 99g vohvelikeksi
1,89 €
(19,09 / kg)

Fazer 37 g Vadelmajogurttipatukka
1,19 €
(32,16 / kg)

Kit Kat 41,5 g vohvelipatukka
0,85 €
(21,25 / kg)



Fazer Geisha 37 g suklaapatukka
1,14 €
(30,81 / kg)


Mars 70 g 2-pack suklaapatukka
1,35 €
(19,29 / kg)


Fazermint 41 g suklaapatukka
1,19 €
(29,75 / kg)

Tupla Maxi 50 g suklaapatukka
1,09 €
(21,80 / kg)




Marabou Pigall 40 g suklaapatukka
1,09 €
(27,25 / kg)


Royal Kauramuru 45 g suklaapatukka
1,35 €
(30,00 / kg)

Fazer Fazerina 37 g suklaapatukka
1,19 €
(32,16 / kg)





Kit Kat Chunky 40 g vohvelipatukka
0,85 €
(21,25 / kg)

Cloetta Center 78g Toffeenappirulla
1,79 €
(22,95 / kg)


Fazer Iso Pätkis 36 g suklaapatukka
1,19 €
(33,06 / kg)

Dove Caramel 50 g suklaapatukka
1,24 €
(24,80 / kg)



Nidar Stratos 42 g suklaapatukka
1,10 €
(26,19 / kg)

Toblerone 50 g maitosuklaa
1,20 €
(24,00 / kg)

Lion White 42 g vohvelipatukka
0,85 €
(20,24 / kg)

Stratos Milky Joy 35 g suklaapatukka
1,10 €
(31,43 / kg)


Twix Xtra 75 g suklaapatukka
1,39 €
(18,53 / kg)


Twix Hazelnut 46 g suklaapatukka
1,09 €
(23,70 / kg)

Toms Yankie Bar 40 g suklaapatukka
0,95 €
(23,75 / kg)



Nomo Creamy Choc 38 g patukka
2,35 €
(61,84 / kg)


KitKat White 41,5g vohvelipatukka
0,85 €
(20,24 / kg)

Royal Maitosuklaa 45 g suklaapatukka
1,35 €
(30,00 / kg)


Nick's Choco Crush 32 g patukka
1,40 €
(43,75 / kg)



Baileys Mint 35 g suklaapatukka
1,79 €
(51,14 / kg)

Marabou Toblerone 100 g maitosuklaa
2,59 €
(25,90 / kg)

Tuotteet 61 - 120 / 129

Herkulliset suklaapatukat - nautinto jokaiseen hetkeen

Suklaa on yksi maailman suosituimmista herkuista, ja suklaapatukat ovat helppo tapa nauttia tästä herkusta missä ja milloin tahansa. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia suklaapatukoita eri makuvaihtoehdoilla ja täytteillä.

Täyteläinen maku ja monipuoliset vaihtoehdot

Suklaapatukoita on saatavilla useissa eri makuvaihtoehdoissa, kuten tumma, maito- tai valkosuklaa. Lisäksi patukoissa voi olla erilaisia täytteitä, kuten pähkinöitä, hedelmiä tai karamellia. Tämän ansiosta voit löytää juuri sinulle sopivan makuelämyksen.

Kärkkäisen verkkokaupan valikoimassa on niin perinteisiä suosikkeja kuin myös uusimpia trendejä. Voit valita esimerkiksi klassisen Snickers-patukan tai kokeilla jotain uutta, kuten Kinder Buenoa tai Oreo-suklaapatukkaa. Valikoimastamme löydät myös gluteenittomia ja vegaanisia vaihtoehtoja.

Sopii jokaiseen tilanteeseen

Suklaapatukat ovat helppo napata mukaan vaikkapa evääksi työpaikalle tai retkelle luontoon. Ne sopivat myös mainiosti makeanhimon taltuttamiseen välipalana tai herkutteluhetken päätteeksi. Suklaapatukan avulla voit hemmotella itseäsi pienellä arjen luksuksella missä vain.

Tee elämänmakuisesta hetkestä vielä parempi

Tutustu Kärkkäisen verkkokaupan laajaan suklaapatukoiden valikoimaan ja löydä oma suosikkisi. Tilaa helposti verkosta ja saat herkulliset patukat nopeasti kotiovellesi toimitettuna. Tee elämänmakuisesta hetkestä vielä parempi nauttimalla herkullinen suklaapatukka - tilaa jo tänään!