Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 129

Tuotteet 1 - 60 / 129

Järjestä:

Järjestä:


Marabou Daim 56 g suklaapatukka
1,14 €
(20,36 / kg)

Fazer Crunchy 55 g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(18,00 / kg)


Fazer Pätkis Maxi Crunchy 55 g patukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(18,00 / kg)

Fazer Geisha Crunchy 50 g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(19,80 / kg)

Marabou Daim 67 g suklaanappirulla
2,29 €
(34,18 / kg)

Marabou Maitosuklaa 74 g nappirulla
2,29 €
(30,95 / kg)

Karl Fazer Crunchy Vadelma 50g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(19,80 / kg)

Marabou Smil Caramel 78 g nappirulla
2,29 €
(29,36 / kg)

Marabou Oreo 67 g suklaanappirulla
2,29 €
(34,18 / kg)


Marabou Japp 60 g suklaapatukka
1,14 €
(19,00 / kg)

Fazer Dumle Crunchy Salted Caramel 55 g suklaapatukka
0,99 €
-34%
Norm. 1,49 €(18,00 / kg)


Fazer Fami 32 g suklaapatukka
1,19 €
(37,19 / kg)



Twix 10x50 g suklaapatukka
5,99 €
(11,98 / kg)


Fazer Pätkis 18 g suklaapatukka
0,59 €
(32,78 / kg)

Lion Single 42 g vohvelipatukka
0,85 €
(20,24 / kg)






Sorini Halloween 100 g suklaahahmot
2,30 €
(23,00 / kg)

Twix White 46 g suklaapatukka
1,19 €
(25,87 / kg)


Milky Way 43 g patukka
0,95 €
(22,09 / kg)


Nick's Crunchy Caramel 28 g patukka
1,44 €
(51,43 / kg)

Fazer Suffeli 21 g suklaavohveli
0,59 €
(28,10 / kg)

The Taste Of Dubai 30 g suklaa
2,48 €
(82,67 / kg)

Daim 84 g suklaapatukka 3-pack
1,55 €
(18,45 / kg)

Tupla Kingsize 85 g suklaapatukka
1,65 €
(19,41 / kg)




Twix 50 g suklaapatukka
1,09 €
(21,80 / kg)

Fazer Jim 14 g suklaapatukka
0,69 €
(49,29 / kg)

Anjan Luontoherkku 25 g quinoasuklaa
2,85 €
(114,00 / kg)




Elit Dubai Valkosuklaa 30g patukka
1,99 €
(66,33 / kg)


Marabou Pigall 40 g suklaapatukka
1,09 €
(27,25 / kg)

Fazer Da Capo 20g suklaapatukka
0,59 €
(29,50 / kg)

KitKat Hazelnut 41,5g vohvelipatukka
0,85 €
(20,24 / kg)


KitKat Dark 41,5g vohvelipatukka
0,85 €
(20,24 / kg)

Marabou Oreo 37 g suklaapatukka
0,99 €
(26,76 / kg)




Mars 70 g 2-pack suklaapatukka
1,35 €
(19,29 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 129

Herkulliset suklaapatukat - nautinto jokaiseen hetkeen

Suklaa on yksi maailman suosituimmista herkuista, ja suklaapatukat ovat helppo tapa nauttia tästä herkusta missä ja milloin tahansa. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia suklaapatukoita eri makuvaihtoehdoilla ja täytteillä.

Täyteläinen maku ja monipuoliset vaihtoehdot

Suklaapatukoita on saatavilla useissa eri makuvaihtoehdoissa, kuten tumma, maito- tai valkosuklaa. Lisäksi patukoissa voi olla erilaisia täytteitä, kuten pähkinöitä, hedelmiä tai karamellia. Tämän ansiosta voit löytää juuri sinulle sopivan makuelämyksen.

Kärkkäisen verkkokaupan valikoimassa on niin perinteisiä suosikkeja kuin myös uusimpia trendejä. Voit valita esimerkiksi klassisen Snickers-patukan tai kokeilla jotain uutta, kuten Kinder Buenoa tai Oreo-suklaapatukkaa. Valikoimastamme löydät myös gluteenittomia ja vegaanisia vaihtoehtoja.

Sopii jokaiseen tilanteeseen

Suklaapatukat ovat helppo napata mukaan vaikkapa evääksi työpaikalle tai retkelle luontoon. Ne sopivat myös mainiosti makeanhimon taltuttamiseen välipalana tai herkutteluhetken päätteeksi. Suklaapatukan avulla voit hemmotella itseäsi pienellä arjen luksuksella missä vain.

Tee elämänmakuisesta hetkestä vielä parempi

Tutustu Kärkkäisen verkkokaupan laajaan suklaapatukoiden valikoimaan ja löydä oma suosikkisi. Tilaa helposti verkosta ja saat herkulliset patukat nopeasti kotiovellesi toimitettuna. Tee elämänmakuisesta hetkestä vielä parempi nauttimalla herkullinen suklaapatukka - tilaa jo tänään!