Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 115 / 115

Tuotteet 61 - 115 / 115

Järjestä:

Järjestä:

Belco SAE30 600ml pienkoneöljy
3,69 €
(6,15 / l)








Motul 7100 4T 10W-50 1L moottoriöljy
19,99 €
(19,99 / l)






Segway ATV 10W-40 4l moottoriöljy
39,90 €
(9,98 / l)



Pro Forest SAE30 1,5 l pienkoneöljy
10,99 €
(7,33 / l)




Mobil Garden SAE 30 1 l öljy
6,99 €
(6,99 / l)










Motul 5100 10W-40 4T 1l moottoriöljy
14,99 €
(14,99 / l)






Belco SAE30 4L pienkoneöljy
16,90 €
(4,23 / l)





Ipone Katana ATV 5W40 4L öljy
52,90 €
(13,23 / l)




Segway ATV 10W-40 1l moottoriöljy
10,99 €
(10,99 / l)







Tuotteet 61 - 115 / 115

Pienkone 4-tahtiöljyt – pidä pienkoneesi kunnossa

Pienkoneet ovat monelle suomalaiselle tärkeitä apuvälineitä niin vapaa-ajalla kuin työssäkin. Moottoripyörät, mönkijät ja ruohonleikkurit ovat vain muutamia esimerkkejä laitteista, jotka tarvitsevat säännöllistä huoltoa pysyäkseen toimintakuntoisina. Yksi tärkeimmistä huoltotoimenpiteistä on käyttää oikeanlaista öljyä. Pienkone 4-tahtiöljyt -kategoriasta löydät laajan valikoiman erilaisia öljyjä, jotka sopivat eri pienkoneisiin.

Laadukkaat öljyt pitävät koneesi kunnossa

Kun haluat pitää pienkoneesi hyvässä kunnossa, on tärkeää käyttää oikeanlaista öljyä. Pienkone 4-tahtiöljyt -kategoriasta löydät korkealaatuisia öljyjä, jotka on suunniteltu juuri sinun laitteesi tarpeisiin. Öljyn tehtävä on voitelemisen lisäksi myös jäähdyttää moottoria ja vähentää kitkaa. Laadukas öljy pidentää koneen käyttöikää ja parantaa sen suorituskykyä.

Erikoisöljyt eri käyttötarkoituksiin

Pienkone 4-tahtiöljyt -kategoriasta löydät erikoisöljyjä, jotka on suunniteltu erityisesti tietyntyyppisiin pienkoneisiin. Esimerkiksi moottoripyörille löytyy oma öljynsä, joka sopii niiden tarpeisiin parhaiten. Samoin mönkijöille ja ruohonleikkureille löytyvät omat öljynsä, joita kannattaa käyttää varmistaakseen laitteen toimivuuden.

Tilaa nyt ja pidä pienkoneesi kunnossa

Pienkone 4-tahtiöljyt -kategoriasta löydät kaiken tarvitsemasi pienkonelaiteiden huoltoon ja ylläpitoon. Tutustu valikoimaamme ja tilaa juuri sinun laitteellesi sopiva öljy helposti verkkokaupastamme. Pidämme huolen siitä, että saat tuotteesi nopeasti ja vaivattomasti kotiovellesi asti. Tilaa nyt ja pidä pienkoneesi kunnossa!