Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 115

Tuotteet 1 - 60 / 115

Järjestä:

Järjestä:

ASP Group CFMOTO X8 öljynvaihtosarja
52,43 €
-30%
Norm. 74,90 €
ASP Group ARCTIC CAT 1000/1000TRV öljynvaihtosarja
59,43 €
-30%
Norm. 84,90 €

Star Brite ProStar 15W40 1L 4-tahti moottoriöljy
10,49 €
-30%
Norm. 14,99 €

ASP Group CFMOTO 510/530/X5 öljynvaihtosarja
48,93 €
-30%
Norm. 69,90 €

Star Brite SAE30 3,78L moottoriöljy
33,53 €
-30%
Norm. 47,90 €


ASP Group ARCTIC CAT 1000/1000TRV öljynvaihtosarja
52,43 €
-30%
Norm. 74,90 €

Asp Group LINHAI UTV 1100 Diesel öljynvaihtosarja
59,43 €
-30%
Norm. 84,90 €

ASP Group CFMOTO 510/530/X5 öljynvaihtosarja
41,93 €
-30%
Norm. 59,90 €

ASP Group TGB 1000 öljynvaihtosarja
51,03 €
-30%
Norm. 72,90 €




Motul 5000 10W-40 4T moottoriöljy
10,90 € - 39,90 €





STIHL SAE 30 0,6l moottoriöljy
5,99 €
(9,98 / l)











Motul 5100 4T 10W-30 4L moottoriöljy
49,90 €
(12,48 / l)








Motul 7100 4T 10W-50 1L moottoriöljy
19,99 €
(19,99 / l)




Pro Forest SAE30 1,5 l pienkoneöljy
10,99 €
(7,33 / l)



Mobil Garden SAE 30 1 l öljy
6,99 €
(6,99 / l)















Tuotteet 1 - 60 / 115

Pienkone 4-tahtiöljyt – pidä pienkoneesi kunnossa

Pienkoneet ovat monelle suomalaiselle tärkeitä apuvälineitä niin vapaa-ajalla kuin työssäkin. Moottoripyörät, mönkijät ja ruohonleikkurit ovat vain muutamia esimerkkejä laitteista, jotka tarvitsevat säännöllistä huoltoa pysyäkseen toimintakuntoisina. Yksi tärkeimmistä huoltotoimenpiteistä on käyttää oikeanlaista öljyä. Pienkone 4-tahtiöljyt -kategoriasta löydät laajan valikoiman erilaisia öljyjä, jotka sopivat eri pienkoneisiin.

Laadukkaat öljyt pitävät koneesi kunnossa

Kun haluat pitää pienkoneesi hyvässä kunnossa, on tärkeää käyttää oikeanlaista öljyä. Pienkone 4-tahtiöljyt -kategoriasta löydät korkealaatuisia öljyjä, jotka on suunniteltu juuri sinun laitteesi tarpeisiin. Öljyn tehtävä on voitelemisen lisäksi myös jäähdyttää moottoria ja vähentää kitkaa. Laadukas öljy pidentää koneen käyttöikää ja parantaa sen suorituskykyä.

Erikoisöljyt eri käyttötarkoituksiin

Pienkone 4-tahtiöljyt -kategoriasta löydät erikoisöljyjä, jotka on suunniteltu erityisesti tietyntyyppisiin pienkoneisiin. Esimerkiksi moottoripyörille löytyy oma öljynsä, joka sopii niiden tarpeisiin parhaiten. Samoin mönkijöille ja ruohonleikkureille löytyvät omat öljynsä, joita kannattaa käyttää varmistaakseen laitteen toimivuuden.

Tilaa nyt ja pidä pienkoneesi kunnossa

Pienkone 4-tahtiöljyt -kategoriasta löydät kaiken tarvitsemasi pienkonelaiteiden huoltoon ja ylläpitoon. Tutustu valikoimaamme ja tilaa juuri sinun laitteellesi sopiva öljy helposti verkkokaupastamme. Pidämme huolen siitä, että saat tuotteesi nopeasti ja vaivattomasti kotiovellesi asti. Tilaa nyt ja pidä pienkoneesi kunnossa!