Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 121 - 179 / 179

Tuotteet 121 - 179 / 179

Järjestä:

Järjestä:


Maston Cold 200ml kylmäspray
9,99 €
(49,95 / l)







Maston 400 ml tervaspray
7,99 €
(19,98 / l)

















Maston 400 ml liitutaulu spray
9,99 €
(24,98 / l)




Maston PTFE 400ml kuivavoiteluaine
8,99 €
(22,48 / l)





Maston 450 ml tinneri
6,99 €
(15,53 / l)


Maston 1L valopetroli
4,99 €
(4,99 / l)









Maston Tixo 150 ml Laudesuojaspray
4,99 €
(33,27 / l)

Maston Ryppy musta 400ml spraymaali
11,99 €
(29,98 / l)


Maston 4L valopetroli
18,99 €
(4,75 / l)








Maston Hammer 450ml ohenne
7,69 €
(17,09 / l)

Tuotteet 121 - 179 / 179

Maston ­– aidosti suomalainen

Maston on suomalainen laadukas maalinvalmistaja, jonka tuotteet valmistetaan Suomessa. Mastonin valmistamia tuotteita myydään noin neljässäkymmenessä maassa ympäri maailmaa. Mastonin tuotteet valmistetaan Suomessa, joten se on aidosti suomalainen yritys. Kärkkäisen Maston-valikoimasta löytyvät muun muassa spraymaalit, siveltävät maalit, öljyt, petsit, vahat, tekniset tuotteet ja autotuotteet.