Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 179

Tuotteet 1 - 60 / 179

Järjestä:

Järjestä:

Maston 400g puukitti
14,90 €



Maston 10L valopetroli
29,90 €
(2,99 / l)

Maston COLORmix 400 ml spraymaali
3,99 €
(9,98 / l)

Maston One 400 ml spraymaali
7,55 €
(18,88 / l)

Maston COLORmix 400 ml spraymaali
4,89 €
(12,23 / l)

Maston COLORmix H2O 250 ml maali
10,99 €
(43,96 / l)








Maston WOODmix 250 ml petsilakka
8,59 €
(34,36 / l)

Maston RUBBERcomp 400 ml kumipinnoite
11,99 €
(29,98 / l)

Maston tärpätti
5,49 € - 55,90 €
(0,55 / l)


Maston 45ml korjauskitti
5,95 € - 5,99 €

Auto Acryl 500 ml Silver Wheel
6,39 €
(12,78 / l)





Maston AutoAcryl 500ml pohjamaali
6,49 €
(12,98 / l)







Maston Tixo 180 ml Laudesuoja
5,49 €
(30,50 / l)


Maston 2K Two 400ml spraymaali
21,90 €
(54,75 / l)





Maston Camo 400ml matta spraymaali
7,69 €
(25,63 / l)

Maston Hammer vasaralakka 750 ml metallimaali
14,99 € - 15,99 €
(19,99 / l)

Maston 720ml 2K PU kiiltävä lakka
34,90 €
(48,47 / l)

Maston Modena 250 ml maali
7,99 €
(31,96 / l)




Maston Metallic 400ml spraymaali
8,59 €
(21,48 / l)

Maston 400 ml petsispray
11,99 €
(29,98 / l)



Maston 150ml MP- ketjuöljy
6,99 €
(46,60 / l)








Tuotteet 1 - 60 / 179

Maston ­– aidosti suomalainen

Maston on suomalainen laadukas maalinvalmistaja, jonka tuotteet valmistetaan Suomessa. Mastonin valmistamia tuotteita myydään noin neljässäkymmenessä maassa ympäri maailmaa. Mastonin tuotteet valmistetaan Suomessa, joten se on aidosti suomalainen yritys. Kärkkäisen Maston-valikoimasta löytyvät muun muassa spraymaalit, siveltävät maalit, öljyt, petsit, vahat, tekniset tuotteet ja autotuotteet.