Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 68 / 68

Tuotteet 61 - 68 / 68

Järjestä:

Järjestä:

Marabou Brookie 132g leivonnaiset
2,64 €
(20,00 / kg)


Marabou Biscoff 90 g suklaalevy
2,25 €
(25,00 / kg)

Marabou Brownie 150 g leivonnaiset
2,64 €
(17,60 / kg)


Marabou KEX 45 g suklaapatukka
0,65 €
(14,44 / kg)

Marabou Daim 90g suklaalevy
2,25 €
(25,00 / kg)

Tuotteet 61 - 68 / 68

Marabou saa niin aikuiset kuin lapsetkin sanomaan Mmm...!

Marabou on Ruotsissa vuonna 1916 perustettu suklaatuotemerkki, jonka tuotteet ovat jo sukupolvien ajan tuoneet iloa ja herkullisuutta perheiden arkeen ja juhlaan. Tuotesarjaan kuuluvat monet suosikkiherkut suklaalevyistä ikonisiin suklaakonvehtirasioihin.

Kaikki Marabou suklaat on vastuullisesti Cocoa Life -tuotettuja. Cocoa Life on oma maailmanlaajuinen vastuullisuusohjelmamme.