Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 68

Tuotteet 1 - 60 / 68

Järjestä:

Järjestä:

Marabou White 180 g suklaalevy
3,79 €
(21,06 / kg)

Marabou Toffee Whole Nut 300 g suklaalevy
3,75 €
-5%
Norm. 3,95 €(12,50 / kg)

Marabou Daim 56 g suklaapatukka
1,14 €
(20,36 / kg)


Marabou Havssalt 160g suklaalevy
3,79 €
(23,69 / kg)

Marabou Big Taste Nutty Choco Wafer 270 g suklaalevy
3,75 €
-5%
Norm. 3,95 €(13,89 / kg)

Marabou Maitosuklaa 74 g nappirulla
2,29 €
(30,95 / kg)


Marabou Cookie Dough 160g suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)


Marabou Oreo Bites 140 g suklaapalat
2,75 €
-27%
Norm. 3,79 €(19,64 / kg)

Marabou Daim 67 g suklaanappirulla
2,29 €
(34,18 / kg)




Marabou Big Taste Oreo Filled 300 g suklaalevy
3,75 €
-5%
Norm. 3,95 €(12,50 / kg)

Marabou Big Taste Japp Peanut 276 g suklaalevy
3,75 €
-5%
Norm. 3,95 €(13,59 / kg)

Marabou Smil Caramel 78 g nappirulla
2,29 €
(29,36 / kg)

Marabou Daim 160g suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)

Marabou Mintkrokant 160g Suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)

Marabou Jordgubb 160g suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)


Marabou Oreo 67 g suklaanappirulla
2,29 €
(34,18 / kg)


Marabou Helnöt 160g Suklaalevy
3,79 €
(23,69 / kg)

Marabou Oreo 160g Suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)

Marabou Caramello 160 g suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)

Marabou Japp 60 g suklaapatukka
1,14 €
(19,00 / kg)

Marabou Japp 160g suklaalevy
3,25 €
(20,31 / kg)

Daim 84 g suklaapatukka 3-pack
1,55 €
(18,45 / kg)


Marabou TUC 87 g suklaalevy
2,19 €
(25,17 / kg)




Marabou Schweizernöt 90g suklaalevy
2,25 €
(25,00 / kg)

Daim Rae 150 g pussi
3,99 €
(26,60 / kg)

Marabou Pigall 40 g suklaapatukka
1,09 €
(27,25 / kg)



Marabou Giftbox 209 g konvehti
4,95 €
(23,68 / kg)


Marabou Mini Oreo 115 g keksipurkki
2,59 €
(22,52 / kg)

Marabou Aladdin 410 g konvehteja
7,99 €
(19,49 / kg)




Marabou Paradis 410 g konvehteja
7,99 €
(19,49 / kg)


Marabou Hearts 165 g suklaakonvehti
5,75 €
(34,85 / kg)

Daim Mini 140 g karkkipussi
2,59 €
(18,50 / kg)




Marabou Dots 120 g karkkipussi
2,99 €
(24,92 / kg)

Marabou Oreo 37 g suklaapatukka
0,99 €
(26,76 / kg)

Marabou Mjölkchoklad 90g suklaalevy
2,25 €
(25,00 / kg)


Marabou Bubblig 60 g maitosuklaa
1,59 €
(26,50 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 68

Marabou saa niin aikuiset kuin lapsetkin sanomaan Mmm...!

Marabou on Ruotsissa vuonna 1916 perustettu suklaatuotemerkki, jonka tuotteet ovat jo sukupolvien ajan tuoneet iloa ja herkullisuutta perheiden arkeen ja juhlaan. Tuotesarjaan kuuluvat monet suosikkiherkut suklaalevyistä ikonisiin suklaakonvehtirasioihin.

Kaikki Marabou suklaat on vastuullisesti Cocoa Life -tuotettuja. Cocoa Life on oma maailmanlaajuinen vastuullisuusohjelmamme.