Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Liimat, teipit ja magneetit

Tuotteet 61 - 120 / 130

Tuotteet 61 - 120 / 130

Järjestä:

Järjestä:

UHU Stic 21g liimapuikko
2,69 €
(128,10 / kg)



Carioca 40gr liimapuikko 1 kpl
2,29 €
(57,25 / kg)


ELMERS 118ml valkoinen liima
3,99 €
(33,81 / l)



Kimallegeeli 14 ml tuubi
3,69 €
(263,57 / l)







Carioca 100gr valkoinen liima
1,39 €
(13,90 / kg)









Glorex 28g yleisliima
4,19 €
(149,64 / kg)


Glorex 50 ml kirkas silikoniliima
8,29 €
(165,80 / l)

Kimallegeeli 3,5 ml 3 kpl/pkt
7,49 €
(680,91 / l)

Uhu Photo Stic 21g liimapuikko
4,29 €
(204,29 / kg)


Knorr Prandell 35ml helmiliima
6,99 €
(199,71 / l)


Schjerning 80ml nature yleisliima
5,90 €
(73,75 / l)

Multifix 500 ml askarteluliima
7,99 €
(15,98 / l)



Carioca 10gr liimapuikko 1 kpl
0,99 €
(99,00 / kg)



Glorex 100 ml sukka-stoppari
7,29 €
(72,90 / l)













Multifix 85 ml askarteluliima
4,59 €
(54,00 / l)






Tuotteet 61 - 120 / 130