Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 60

Tuotteet 1 - 60 / 60

Järjestä:

Järjestä:

Brunberg 25 kpl mansikkasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)
Brunberg 25 kpl moccasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)

Brunberg 25 kpl vaniljasuukko
6,70 €
-16%
Norm. 7,99 €(10,72 / kg)



Halva 1 kg hävikkirasia
5,25 €
(5,25 / kg)

Fazer Finlandia 500 g marmeladi
7,70 €
(15,40 / kg)

Fazer Marianne 38g suklaaraerasia
1,19 €
(31,32 / kg)

Fazer Dumle 38g suklaaraerasia
1,19 €
(31,32 / kg)

King Regal 300 g kirpeä omenaremmi
3,79 €
(12,63 / kg)

Haribo Matador Mix 600 g rasia
6,25 €
(10,42 / kg)





Halva 200 g sydänmarmeladi
3,89 €
(19,45 / kg)

Halva Salmiakkikalat 230 g rasia
3,99 €
(17,35 / kg)

Brunberg 6 kpl mansikkasuukko
2,69 €
(17,93 / kg)

Casali 300 g suklaabanaani
3,49 €
(11,63 / kg)

Halva Salmiakki Ruutu 240 g rasia
3,99 €
(15,96 / kg)





Woogie sitruuna 200 g karkkirasia
2,49 €
(12,45 / kg)

Woogie hedelmä 200 g karkkirasia
2,49 €
(12,45 / kg)






Halva 290 g Juhlamarmeladi
4,95 €
(17,07 / kg)






Woogie metsämarja 200 g karkkirasia
2,49 €
(12,45 / kg)


Fazer Glögikuulat 260 g marmeladi
4,27 €
(16,42 / kg)


Fazer Finlandia 260 g marmeladi
3,99 €
(15,35 / kg)


Fruit Roll-Ups 141 g rullamakeinen
9,70 €
(68,79 / kg)

Kouvolan 500 g lakritsipurkki
12,69 €
(25,38 / kg)

Halva 580 g Hedelmämarmeladi
9,95 €
(17,16 / kg)




Haribo Matador Mix 1 kg karkkirasia
11,99 €
(11,99 / kg)

Finlandia Candy 650 g Juhlamarmeladi
6,89 €
(10,60 / kg)


Mike and Ike Berry Blast 120 g rasia
3,59 €
(29,92 / kg)

Woogie kirsikka 200 g karkkirasia
2,49 €
(12,45 / kg)



Fazer Roseekuulat 260 g makeisrasia
4,29 €
(16,50 / kg)



Brunberg 6 kpl moccasuukko
2,40 €
(16,00 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 60

Karkkilaatikot – makeislaatikoiden paratiisi

Karkit ovat olennainen osa suomalaista herkkupöytää. Ne tuovat iloa arkeen ja juhlaan, ja niitä on mukava tarjota vieraille. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman makeislaatikoita erilaisilla makeisilla ja mauilla.

Laaja valikoima erilaisia makeisia yhdessä laatikossa

Karkkilaatikot ovat kätevä tapa hankkia monipuolinen valikoima erilaisia makeisia yhdellä kertaa. Laadukkaissa Kärkkäisen karkkilaatikoissa on runsaasti vaihtoehtoja jokaiseen makuun: hedelmämakeisia, salmiakkiherkkuja, suklaalevyjä ja paljon muuta. Laatikosta löytyy varmasti kaikkien suosikit!

Ihana lahjaidea tai herkutteluhetkiin

Karkkilaatikko on myös mainio lahjaidea esimerkiksi syntymäpäiville tai jouluksi. Se sopii hyvin myös työpaikan yhteiseen herkutteluhetkeen tai vaikkapa leffailtaan kotona perheen kanssa. Valitse oma suosikkisi tai tilaa useampi laatikko eri makuvaihtoehtoja varten.

Tutustu laajaan valikoimaamme

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia karkkilaatikoita, joista voit valita omat suosikkimakeisesi. Meiltä löydät niin perinteiset kuin trendikkäämmätkin vaihtoehdot, jotka takaavat täydellisen makuelämyksen. Tilaa nyt oma karkkilaatikkosi helposti verkkokaupastamme!

Herkullisten makeisten maailma odottaa sinua – tilaa nyt omasi ja hemmottele itseäsi tai läheistäsi herkuilla!