Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Hierontatarvikkeet ja rentoutustarvikkeet

Tuotteet 1 - 60 / 166

Tuotteet 1 - 60 / 166

Järjestä:

Järjestä:

Frantsila mustakuusi 10 ml eteerinen öljy
7,49 €
-25%
Norm. 9,99 €(749,00 / l)
Frantsila Appelsiini 10 ml eteerinen öljy
5,18 €
-25%
Norm. 6,90 €(518,00 / l)

Frantsila Bergamotti 10 ml eteerinen öljy
9,74 €
-25%
Norm. 12,99 €(974,00 / l)

Frantsila Eukalyptus 10 ml eteerinen öljy
5,18 €
-25%
Norm. 6,90 €(518,00 / l)

Frantsila mänty 10 ml eteerinen öljy
6,38 €
-25%
Norm. 8,50 €(638,00 / l)

Frantsila Tea-Tree 30 ml eteerinen öljy
16,42 €
-25%
Norm. 21,90 €(547,33 / l)

Frantsila Rosmariini 10 ml eteerinen öljy
4,43 €
-25%
Norm. 5,90 €(443,00 / l)

Frantsila Mandariini 10 ml eteerinen öljy
7,49 €
-25%
Norm. 9,99 €(749,00 / l)

Frantsila Sitruuna 10 ml eteerinen öljy
5,18 €
-25%
Norm. 6,90 €(518,00 / l)

Frantsila Laventeli 10 ml eteerinen öljy
7,43 €
-25%
Norm. 9,90 €(743,00 / l)

Frantsila Limetti 10 ml eteerinen öljy
6,74 €
-25%
Norm. 8,99 €(674,00 / l)

Frantsila Greippi 10 ml eteerinen öljy
7,49 €
-25%
Norm. 9,99 €(749,00 / l)

Frantsila Kardemumma 10 ml eteerinen öljy
10,49 €
-25%
Norm. 13,99 €(1 / l)

Frantsila Tea-Tree 10 ml eteerinen öljy
7,43 €
-25%
Norm. 9,90 €(743,00 / l)

Rento 200 ml hierontaöljy
5,84 €
-20%
Norm. 7,30 €(29,20 / l)

Frantsila Ylang Ylang 10 ml eteerinen öljy
14,24 €
-25%
Norm. 18,99 €(1 / l)

Frantsila Sitronella 10 ml eteerinen öljy
6,74 €
-25%
Norm. 8,99 €(674,00 / l)


Puhdas+ 100% Laventeli eteerinen öljy
7,95 € - 15,90 €
(795,00 / l)












Cailap Gua sha -kampa
12,99 €


PaplaSet Diamond 1 l hierontavoide
17,49 €
(17,49 / l)



Puhdas+ 100% Eukalyptus eteerinen öljy
5,90 € - 13,50 €
(590,00 / l)


Weleda Arnica 100 ml hierontaöljy
19,99 €
(199,90 / l)



Puhdas+ 100% Rosmariini eteerinen öljy
5,90 € - 17,99 €
(118,00 / l)


Puhdas+ 100%  Appelsiini eteerinen öljy
5,90 € - 13,50 €
(590,00 / l)











Fysioline Pro 400 hoitopöytä
2 469,00 €



Cailap Body Gua Sha
12,99 €



Tuotteet 1 - 60 / 166