Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 27 / 27

Tuotteet 1 - 27 / 27

Järjestä:

Järjestä:

Rento 200 ml hierontaöljy
5,84 €
-20%
Norm. 7,30 €(29,20 / l)

PaplaSet Diamond 1 l hierontavoide
17,49 €
(17,49 / l)

PaplaSet Garnaatio 1 l hierontaöljy
12,10 €
(12,10 / l)

Weleda Arnica 100 ml hierontaöljy
19,99 €
(199,90 / l)




Frantsila Kipu hoitoöljy 100ml
10,60 €
(106,00 / l)


Révvi Mag Max 200 ml hierontavoide
35,99 €
(179,95 / l)

PaplaSet Parafiini 1 l hierontaöljy
13,29 €
(13,29 / l)


Kipux 250 ml hierontaöljy
23,90 €
(95,60 / l)

Frantsila Kuisma 50 ml hoitoöljy
14,75 €
(295,00 / l)




Relaxant 100 ml lihastenrentouttaja
16,90 €
(225,33 / l)

Basic Massage Oil 200 ml hierontaöljy
22,90 €
(114,50 / l)




Révvi Basic 200 ml hierontavoide
22,90 €
(114,50 / l)

PaplaSet Steriili 1 l hierontaöljy
21,70 €
(21,70 / l)

Révvi Pure Almond 200 ml hierontaöljy
25,90 €
(129,50 / l)

Tuotteet 1 - 27 / 27

Hierontaöljyt ja hierontavoiteet - rentoudu ja lievitä lihasjännityksiä

Hieronta on yksi parhaista tavoista rentoutua ja lievittää kehon jännitystiloja. Hierontaöljyillä ja -voiteilla voit tehostaa hieronnan vaikutuksia, sillä ne auttavat lihaksia rentoutumaan ja vähentävät kipua sekä turvotusta. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman korkealaatuisia hierontaöljyjä ja -voiteita eri käyttötarkoituksiin.

Laadukkaat öljyt ja voiteet edistävät hyvinvointia

Hierontaöljyt sisältävät usein luonnollisia ainesosia, kuten kasviöljyjä, jotka ravitsevat ihoa samalla kun ne helpottavat hierontaa. Öljyt imeytyvät hitaasti ihoon, mikä tekee niistä ihanteellisia pitkään kestäviin hierontoihin. Hierontavoiteet puolestaan ovat paksumpia kuin öljyt, minkä ansiosta ne sopivat erityisesti paikallisiin hierontoihin tai alueille, joissa iho on herkkä.

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman hierontaöljyjä ja -voiteita eri käyttötarkoituksiin. Valikoimastamme löydät esimerkiksi klassiset laventeli- tai eukalyptusöljyt, jotka auttavat rentoutumaan ja lieventämään stressiä. Urheilijoille suosittelemme urheiluvoiteita, jotka auttavat palautumisessa rasituksesta sekä ehkäisevät lihasvammoja.

Valitse oma suosikkisi laajasta valikoimasta

Kärkkäisen verkkokauppa tarjoaa laajan valikoiman hierontaöljyjä ja -voiteita tunnetuilta brändeiltä. Voit valita esimerkiksi Weledan luomulaatuisen arnikkihierontaöljyn tai Nivean raikkaan menthol-hierontavoiteen. Jos haluat hemmotella itseäsi hieman enemmän, voit tutustua myös eksoottisempiin vaihtoehtoihin kuten argan- tai kookosöljyihin.

Tutustu nyt Kärkkäisen verkkokaupan monipuoliseen valikoimaan hierontaöljyjä ja -voiteita! Tilaa omasi jo tänään ja nauti rentouttavasta hieronnasta kotona tai ammattilaisen tekemän hieronnan tukena.

*Huomioithan, että hierontaöljyjen ja -voiteiden käyttöön voi liittyä riskejä tietyissä terveydentilaongelmissa. Muista aina lukea tuotteen ohjeet huolellisesti ennen käyttöönottoa.*