HARIBO

Kansainvälisesti HARIBO on yksi tämän päivän suurimmista viinikumi- ja lakritsimakeisten valmistajista, jolla on 15 tuotantolaitosta Euroopassa, 22 tytäryhtiötä ja pääkonttori Bonnissa, Saksassa. Henkilöstön määrä on yli 6.000 maailmanlaajuisesti.

Tuotteet: (  1 - 28 / 28  )
  • -11%
    Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 4,90
    Norm.  5,50 (6,13 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (6,91 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 33,50
    (8,38 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (7,04 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,50
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (7,04 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 2,20
    (8,80 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,80
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,00
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (6,99 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,80
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,25
    (11,36 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (7,04 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (6,91 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,80
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,80
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,80
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (6,91 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,80
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,90
    (7,04 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 0,80
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu
  • Tuotteen hinta erikseen ostettuna: 1,20
    (10,00 / kg)
    Näytä vertailu