Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 69

Tuotteet 1 - 60 / 69

Järjestä:

Järjestä:

Haribo Party Mix 200 g karkkipussi
2,25 €
(11,25 / kg)

Haribo Rotella 3 kg irtokarkki
24,90 €
(8,30 / kg)


Haribo Matador Mix 2 kg Irtokarkki
16,90 €
(8,45 / kg)


Haribo Vampyrer 3,5 kg irtokarkki
26,60 €
(7,60 / kg)



Haribo Sali-Kritz 3 kg irtokarkki
25,90 €
(8,63 / kg)



Haribo Matador Mix 600 g rasia
6,25 €
(10,42 / kg)

Haribo Goldbears 120 g karkkipussi
1,85 €
(15,42 / kg)

Haribo Vulcano Sour 3 kg irtokarkki
26,60 €
(8,87 / kg)


Haribo Cola Nappar 3,5 kg irtokarkki
26,90 €
(7,69 / kg)



Haribo Persikat 3 kg irtokarkki
21,90 €
(7,30 / kg)






Haribo Starmix 270 g karkkipussi
2,49 €
(9,22 / kg)


Haribo Click Mix 275 g karkkipussi
2,49 €
(9,05 / kg)

Haribo Salty Likes 160 g karkkipussi
1,94 €
(12,13 / kg)



Haribo Love Hearts 160 g karkkipussi
1,99 €
(12,44 / kg)



Haribo Goldbears 75 g karkkipussi
0,99 €
(13,20 / kg)

Haribo Piratos Salt 70 g karkkipussi
0,99 €
(14,14 / kg)

Haribo Stardust 270 g karkkipussi
2,59 €
(9,59 / kg)


Haribo Click Mix 80 g karkkipussi
0,99 €
(12,38 / kg)




Haribo Pearls 2,75 kg irtokarkki
23,90 €
(8,69 / kg)


Haribo Vampyrer 375 g karkkipussi
3,40 €
(9,07 / kg)

Haribo Matador Mix 1 kg karkkirasia
11,99 €
(11,99 / kg)

Haribo Salty Sea 170 g karkkipussi
1,95 €
(11,47 / kg)



Haribo Berry Clouds 3 kg irtokarkki
27,50 €
(9,17 / kg)







Haribo ABC Lakrids 120 g karkkipussi
1,79 €
(14,92 / kg)


HARIBO Pasta Frutta 80 g karkkipussi
0,99 €
(12,38 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 69

Kansainvälisesti HARIBO on yksi tämän päivän suurimmista viinikumi- ja lakritsimakeisten valmistajista, jolla on 15 tuotantolaitosta Euroopassa, 22 tytäryhtiötä ja pääkonttori Bonnissa, Saksassa. Henkilöstön määrä on yli 6.000 maailmanlaajuisesti.