Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 241 - 300 / 1245

Tuotteet 241 - 300 / 1245

Järjestä:

Järjestä:

Puhdas+ Ihana Inkivääri Luomu 330 ml kombucha
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(7,12 / l)




Fazer Pantteri Mix 230 g karkkipussi
2,69 €
(11,70 / kg)



Saltlife Luomu 40g oregano
6,69 €
(167,25 / kg)

ED Passion Boost No Sugar 0,5l energiajuoma
2,05 €
sis. 0,20 € pantti



Olvi Juju Cola Sokeriton 0,33 L 12-pack virvoitusjuoma
6,99 €
sis. 1,20 € pantti(1,46 / l)



Foodin Luomu 200g parapähkinä
7,99 €
(39,95 / kg)



Foodin Luomu 600g kuorittu hirssi
2,80 €
(4,67 / kg)


Extra Bubblemint 29 g purukumi
1,40 €
(48,28 / kg)




Yano Luomu 1 kg viikuna
22,90 €
(22,90 / kg)




Yogi Tea Licorice Luomu 17 pss tee
5,70 €
(183,87 / kg)


Aduki Luomu 500g soijapapu
2,89 €
(5,78 / kg)

Extra Strawberry 84 g purukumipurkki
3,20 €
(38,10 / kg)




Jenkki Mint Mix 100 g purukumi
2,99 €
(29,90 / kg)


Foodin Luomu 350g mantelijauho
9,95 €
(28,43 / kg)




Borges 500ml luomu neitsytoliviöljy
11,65 €
(23,30 / l)

Fanta Vadelma Zero 1,5 l virvoitusjuoma
2,95 €
sis. 0,40 € pantti(1,70 / l)









Finax 150g glut suklaa cookie
3,19 €
(21,27 / kg)




Tartex Yrtti Luomu 200g kasvistahna
4,59 €
(22,95 / kg)



Schär Snack 105g suklaapatukka
3,09 €
(29,43 / kg)

Tuotteet 241 - 300 / 1245