Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Erityisruokavaliot

Kategoriat

Tuotteet 61 - 120 / 1245

Tuotteet 61 - 120 / 1245

Järjestä:

Järjestä:


Olvi Juju Vadelma Sokeriton 0,33 L 6-pack virvoitusjuoma
4,59 €
sis. 0,90 € pantti(1,86 / l)

SAM 1,5 kg luomu juokseva hunaja
17,99 €
(11,99 / kg)









Puhdas+ Luomu Kombucha Kirsikka 330 ml
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(7,12 / l)

Extra Pro Strong Mint 29g purukumi
0,63 €
-50%
Norm. 1,25 €(21,72 / kg)







Foodin Luomu 150 g goji-marja
6,89 €
(45,93 / kg)



Carmolis Terva 45 g yrttipastilli
2,79 €
(62,00 / kg)



Yano Luomu 500g aprikoosi
14,99 €
(29,98 / kg)


Foodin Luomu 25 g chai-mausteseos
3,45 €
(138,00 / kg)

Panda Valkosuklaa 145 g suklaalevy
2,68 €
(18,48 / kg)






Yano Luomu 1 kg saksanpähkinä
22,90 €
(22,90 / kg)

Saltlife Luomu 100g Kelp merilevä
6,99 €
(69,90 / kg)


Coesam Luomu 400g ruusunmarjajauhe
23,95 €
(59,88 / kg)


Voima-Papu 1kg härkäpapumuro
14,99 €
(14,99 / kg)


Foodin Luomu 250g kaakaovoi
17,99 €
(71,96 / kg)








Aduki Luomu 500g mustapapu
3,49 €
(6,98 / kg)

Foodin 200g luomu erytritoli
3,25 €
(16,25 / kg)



Lakumesta Kerma 150g fudge
3,79 €
(25,27 / kg)

Kettle Sea Salt 130g perunalastut
3,29 €
(25,31 / kg)

Panda 280 g Ananaskonvehteja
5,59 €
(19,96 / kg)



Tuotteet 61 - 120 / 1245