Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 120 / 162

Tuotteet 61 - 120 / 162

Järjestä:

Järjestä:



Carioca 12 kpl vahaliitu
1,39 €
(0,12 / kpl)



Carioca Neon 8 kpl korostustussi
2,69 €
(0,34 / kpl)





Plastello Jumbo 12 kpl vahaliitu
4,29 €
(0,36 / kpl)



Carioca Baby Marker 12 kpl huopakynä
12,49 €
(1,04 / kpl)




Carioca Joy 12 kpl tussi
2,29 €
(0,19 / kpl)

Carioca Baby 6 kpl maxi liitu
2,49 €
(0,42 / kpl)







Carioca 100gr valkoinen liima
1,39 €
(13,90 / kg)

CARIOCA Plus 30 kpl huopakynä
12,99 €
(0,43 / kpl)

Carioca Plus Sketch Marker 80kpl tussi
59,90 €
(0,75 / kpl)

CARIOCA Plus 12 kpl huopakynä
5,99 €
(0,50 / kpl)

Carioca Joy 6 kpl tussi
1,69 €
(0,28 / kpl)



Carioca Joy 100kpl värikynäpakkaus
20,90 €
(0,21 / kpl)

Carioca 24 kpl vahaliitu
2,29 €
(0,10 / kpl)

CARIOCA Plus 24 kpl huopakynä
9,99 €
(0,42 / kpl)


Carioca Glitter 6kpl tussi
8,29 €
(1,38 / kpl)

Carioca 100 kpl vahaliitu
8,29 €
(0,08 / kpl)

Carioca Pastelli 12kpl puuvärikynä
4,29 €
(0,36 / kpl)

Carioca 20gr liimapuikko 1 kpl
1,69 €
(84,50 / kg)




Carioca Tita 12 kpl värikynä
2,59 €
(0,22 / kpl)

Carioca Oops vihreä lisämuste
2,09 €
-30%
Norm. 2,99 €

Carioca Oops sininen lisämuste
2,09 €
-30%
Norm. 2,99 €



Carioca Jumbo 24 kpl vahaliitu
4,29 €
(0,18 / kpl)





Carioca Tita 24 kpl värikynä
5,29 €
(0,22 / kpl)


Carioca 10gr liimapuikko 1 kpl
0,99 €
(99,00 / kg)



Carioca Metallic 12kpl puuvärikynä
5,29 €
(0,44 / kpl)

Tuotteet 61 - 120 / 162

Carioca on kansainvälisesti tunnettu brändi erikoistuen väritystuotteisiin jo vuodesta 1965 ja nykyään on tunnettu jo 59 maassa ympäri maapalloa. Vielä tänä päivänä 85% heidän tuotteistaan tehdään "Made in Italy". Cariocan tuotevalikoima kattaa mm. markkereita, kyniä, värikyniä, muovailuvahaa ja monia muita väritystyökaluja.