Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 162

Tuotteet 1 - 60 / 162

Järjestä:

Järjestä:

Carioca Tita 50kpl värikynät
5,90 €
-56%
Norm. 13,49 €(0,12 / kpl)
Carioca Joy 36 kpl tussi
7,29 €
(0,20 / kpl)

Carioca Joy 24 kpl tussi
5,29 €
(0,22 / kpl)








Carioca Jumbo 12 kpl vahaliitu
2,19 €
(0,18 / kpl)

Carioca Glitter 6kpl geelikynä
3,29 €
(0,55 / kpl)


Carioca Superbaby 6 kpl tussi
2,99 €
(0,50 / kpl)





Carioca 250gr valkoinen liima
1,99 €
(7,96 / kg)

Carioca super brush 10kpl huopakynä
5,29 €
(0,53 / kpl)






Carioca temperello tekst. huopakynä
3,29 €
(0,33 / kpl)







Carioca Cromatex 6 kpl kangastussi
4,79 €
(0,80 / kpl)









Carioca Superbaby 12 kpl tussi
6,29 €
(0,52 / kpl)


CARIOCA Plus 40 kpl puuvärikynä
19,99 €
(0,50 / kpl)



Carioca Plasty muovailuvaha
3,19 €
(0,27 / kpl)


CARIOCA Plus Sketch Marker 32 kpl tussi
21,90 €
(0,68 / kpl)






Carioca 10 kpl taikatussi
4,29 €
(0,43 / kpl)

CARIOCA Plus 24 kpl puuvärikynä
9,99 €
(0,42 / kpl)

Carioca Oops punainen lisämuste
2,09 €
-30%
Norm. 2,99 €



Tuotteet 1 - 60 / 162

Carioca on kansainvälisesti tunnettu brändi erikoistuen väritystuotteisiin jo vuodesta 1965 ja nykyään on tunnettu jo 59 maassa ympäri maapalloa. Vielä tänä päivänä 85% heidän tuotteistaan tehdään "Made in Italy". Cariocan tuotevalikoima kattaa mm. markkereita, kyniä, värikyniä, muovailuvahaa ja monia muita väritystyökaluja.