Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Kampanjatuotteet

Brändiviikot

Tuotteet 1 - 60 / 2895

Tuotteet 1 - 60 / 2895

Järjestä:

Järjestä:

Ryobi 18V ONE+ RPD18-2C20SA31 iskuporakone
129,00 €
-44%
Norm. 229,00 €

Heirol Royal pearl 28cm paistinpannu
49,95 €
-15%
Norm. 58,90 €

Arctic Bright Slim 180 W LED lisävalopaneeli
99,00 €
-23%
Norm. 129,00 €

Philips NeoPix 150 Full HD projektori
169,00 €
-15%
Norm. 199,00 €

Jalas 8209 saapassukka
2,99 €
-70%
Norm. 9,95 €

Puhdistamo Natural Energy Wild Strawberry 330 ml energiajuoma
29,95 €
-25%
Norm. 38,95 €sis. 3,60 € pantti

GreenGo Army merinovillasukka
5,90 €
-26%
Norm. 7,99 €


Lumio Lights Dew Drop 1x2 m 200 valoverho
9,99 €
-33%
Norm. 14,90 €

Kotoilu Forma jakkara
16,90 €
-15%
Norm. 19,99 €

Fanni K Hanko Velvet 40x60 cm koristetyyny
21,17 €
-15%
Norm. 24,90 €

Anar Uhkku Pro vihreä fleecetakki
39,90 € - 59,90 €
-33%

Anar Dorvu metsästysliivi
29,90 €
-33%
Norm. 44,90 €

Only Onlclair naisten takki
24,90 €
-38%
Norm. 39,99 €

Torstai Haltia naisten toppatakki
89,90 €
-31%
Norm. 129,90 €

Kids Only Girl Kogkajsa nuorten toppatakki
24,90 €
-29%
Norm. 34,99 €

True North lasten kumisaappaat
14,90 €
-25%
Norm. 19,90 €

Halo Omega 700lm USB-ladattava pyöränvalo
13,90 €
-30%
Norm. 19,99 €

Heed Q5 älykäs polkupyörän takavalo
15,90 €
-16%
Norm. 18,99 €

Timco SS2200i supersilent aggregaatti
469,00 €
-11%
Norm. 525,00 €

Timco 8T polttomoottori halkomakone
649,00 €
-7%
Norm. 699,00 €

Nitecore NU43 otsalamppu
34,90 €
-36%
Norm. 54,90 €


Aneta Dun 35 höyhen riippuvalaisin
49,90 €
-37%
Norm. 79,00 €

Aneta Madelene 26cm plafondi
39,90 €
-49%
Norm. 79,00 €

Aina Milano matto
12,90 € - 99,00 €
-19%

Vallila Kukoistus satiinipussilakanasetti
29,90 € - 62,90 €
-52%

FanniK Ilma 19,5cm maljakko
23,72 €
-15%
Norm. 27,90 €


Puhdas+ Premium Omega-3 ravintolisä
17,99 €
-5%
Norm. 18,99 €(0,20 / kpl)

Puhdas+ Super Rauta 100 mg 60 kaps ravintolisä
10,90 €
-8%
Norm. 11,90 €(0,18 / kpl)



Leader 300 g kreatiinimonohydraatti
7,99 €
-24%
Norm. 10,49 €(26,63 / kg)

HartSport Creatine Pear-Apple 200 g
6,99 €
-22%
Norm. 8,99 €(34,95 / kg)

Stanley FatMax FME721 216mm katkaisu- ja jiirisaha
199,00 €
-33%
Norm. 299,00 €

Stanley FatMax FME790 jiirisahajalusta
99,00 €
-23%
Norm. 129,00 €

Makita XGT CF001GZ 40V tuuletin runko
68,00 €
-60%
Norm. 169,00 €


KYLY Torni mattamusta 6 kW sähkökiuas
239,00 €
-14%
Norm. 279,00 €

DunWore M20 mekaaninen lattialämmitystermostaatti
19,90 €
-29%
Norm. 27,90 €

Honor Watch Fit Active älykello
89,00 €
-31%
Norm. 129,00 €

JBL Tune 530BT langattomat kuulokkeet
39,90 €
-33%
Norm. 59,90 €

Oral-B Vitality Pro musta sähköhammasharja
24,90 €
-24%
Norm. 32,95 €


Wilfa Xplode Boost BLP-1200B tehosekoitin
69,00 €
-22%
Norm. 89,00 €

OBH Nordica Pro Aroma Plus 1,25 L kahvinkeitin
39,90 €
-42%
Norm. 69,00 €

Dibo Härkärulla 250 g (5 kpl), säästöp.
9,50 €
-28%
Norm. 13,25 €(38,00 / kg)

Dogman musta koiran softshell-takki
26,17 € - 37,43 €
-25%

Aarikka koira
35,92 €
-20%
Norm. 44,90 €

Aarikka kissa
20,72 €
-20%
Norm. 25,90 €

Kats 72 cm kissan kiipeilypuu
29,90 €
-14%
Norm. 34,90 €


Lumio Lights Easy kasvivalo
14,90 €
-25%
Norm. 19,99 €


Drops Merino Extra Fine 50 g lanka
2,38 €
-30%
Norm. 3,40 €(47,60 / kg)

Drops Baby Merino 50 g lanka
2,65 €
-30%
Norm. 3,79 €(53,00 / kg)

Airam USB 120lm Led luku- ja käsityövalo
13,90 €
-23%
Norm. 17,95 €

Portwest A360 Senti-Flex asentajankäsine
1,00 €
-50%
Norm. 1,99 €

Tuotteet 1 - 60 / 2895

Kärkkäisen kampanjatuotteet – kaikki entistäkin edullisemmin!

Kärkkäiseltä löydät aina mielettömiä tarjouksia! Sesongeittain vaihtuvien kampanjoiden avulla teet ällistyttävän hyviä ostoksia huippuhuokeaan hintaan. Siis valmiiksi edulliset tuotteet vieläkin halvemmalla! Kampanjamme keskittyvät tarjoamaan aina jokaiselle jotakin, näin kaikki voivat löytää sopivia tuotteita suosituimmista tuotekategoristamme. Älä epäröi vaan tartu tilaisuuteen nyt – parhaat tarjoukset viedään käsistä heti!

Seuraa kampanjatuotteita sekä tarjouksia näköislehdessä ja somessa

Kärkkäisen kampanjatuotteet vaihtuvat kausittain. Kärkkäisen Sikapäivät, joulusesongit, talviale ja kesäkampanjat – aina hyvät tarjoukset sekä entistäkin edullisemmat hinnat houkuttelevat ostoksille niin tavarataloissa kuin netissäkin. Kärkkäisellä tapahtuu aina! Jollet pääse paikan päälle Kärkkäisen hauskoihin tempauksiin, seuraa meitä somessa Kärkkäisen Facebook tai instagram-tileillä. Muista myös Kärkkäisen tarjouslehti, jota voit selata paperisena sekä verkossa.

Somessa saat ensimmäisenä tiedon tarjouksista ja muista ale-tuotteista sekä pääset käsiksi huippuarvontoihimme! Kärkkäisen mielettömissä arpajaisissa on aina hyvät palkinnot.

Kärkkäisen Sikapäivät ovat legendaariset

Syksyisin ja keväisin Kärkkäisen tavaratalot ja verkkokauppa pursuaa mielettömiä tarjouksia Kärkkäisen Sikapäivien muodossa. Varastontyhjennysten myötä kauden tuotteet löytävät perille uuteen kotiin sikamaisen halpaan hintaan. Sikapäivät saavat aina aikaan ryntäyksen niin netissä kuin Kärkkäisellä paikan päälläkin – parhaat tuotteet myydään loppuun hetkessä!

Kärkkäisen kampanjat keskittyvät myymään jokaiselle jotakin. Näin kaikki voivat löytää kampanjatarjoustemme joukosta sopivat tuotteet itselleen ja perheenjäsenilleen. Kampanjatuotteita löytyy laidasta laitaan: työkoneita, lasten leluja, urheiluvaatteita, merkkivaatteita, sisutustavaraa -lista on loputon!

Tapahtumia ja tarjouksia - Kärkkäisellä tapahtuu aina!

Kampanjoiden lisäksi Kärkkäiseltä löytyy aina mielettömiä tarjouksia sekä päiväkohtaisia tapahtumia tavarataloissamme. Vierailijat, tuote-esittelijät, urheilutapahtumat, joulun avaukset ynnä muut tempaukset tuovat Kärkkäisen tiloihin kuhinaa, merkittäviä esiintyjiä sekä tottakai runsaasti katsojia.

Ennen joulusesonkia hinnat himmenevät täysin pimeiksi Black Weekendin muodossa. Tämä käynnistää todellisen hulinan – joulun aikaan tarjouksia, uutuustuotteita sekä Kärkkäisen tapahtumia kannattaa seurata päivittäin. Joulun jälkeen ale-tuotteiden määrä päivittyy jälleen, silloin komeroita voi täydentää kaikella sillä, mitä pukki on unohtanut tuoda!

Vaihtuvat tarjouksemme, huippuedulliset kampanjatuotteet sekä Kärkkäisen huimat ale-valikoimat säästävät tuntuvasti kukkaroasi! Älä jää paitsi mistään! Tutustu ja tilaa nämä ällistyttävän huokeahintaiset tuotteet nyt – huomenna voi olla jo liian myöhäistä!