Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Lemmikit tarjoukset

Tuotteet 1 - 60 / 61

Tuotteet 1 - 60 / 61

Järjestä:

Järjestä:

FINNERO Keltainen koiran heijastinliivi
3,90 €
-61%
Norm. 9,90 €
Clinivet Adult small 4 kg koiran kuivaruoka
30,51 €
-10%
Norm. 33,90 €(7,63 / kg)

Dagsmark Ilves 8 x 80 g kanaa kastikkeessa kissan märkäruoka
4,90 €
-12%
Norm. 5,59 €(7,66 / kg)

Clinivet Adult Light koiran kuivaruoka
31,95 € - 73,89 €
-10%
(7,99 / kg)




Clinivet viljaton sensitive kala koiran kuivaruoka
21,33 € - 78,39 €
-10%
(1,78 / kg)

Dogman musta koiran softshell-takki
26,17 € - 37,43 €
-25%

Boogie Tyrsky koiran pelastusliivi
8,00 € - 10,95 €
-50%

Dagsmark Ilves 8 x 80 g kanaa hyytelössä kissan märkäruoka
4,90 €
-14%
Norm. 5,69 €(7,66 / kg)



Dogman 3 x 3 m foliopeite
19,95 €
-50%
Norm. 39,90 €

Cats 5-osainen kissan lelusetti
1,90 €
-34%
Norm. 2,90 €

Equibalans Electrolytebalans elektrolyyttijauhe hevoselle
16,19 €
-10%
Norm. 17,99 €(16,19 / kg)

Clinivet viljaton kana koiran kuivaruoka
20,43 € - 73,89 €
-10%
(10,22 / kg)

Clinivet senior koiran kuivaruoka
31,95 € - 75,87 €
-10%
(7,99 / kg)

Equibalans Glucosaminbalans 600 g hevoselle
26,01 €
-10%
Norm. 28,90 €(43,35 / kg)


Rukka Pets Swim uintiliivi
19,95 € - 59,90 €
-50%

Tassu foods 100ml tuoksusuihke
12,45 €
-50%
Norm. 24,90 €

PrimaDog Northern Treats Lammas-lohitanko 400 g koiran herkku
4,99 €
-21%
Norm. 6,29 €(12,48 / kg)

Horze Riimunnaru 3 kpl setti
8,90 €
-31%
Norm. 12,99 €


Boogie sitruuna lemmikin viilennysalusta
4,50 € - 8,00 €
-50%


Nero Pure Puppy kana koiran täysravinto
5,67 € - 65,00 €
-70%
(0,47 / kg)

Equibalans BE-liuos 1 l täydennysrehu
19,71 €
-10%
Norm. 21,90 €(19,71 / l)


Clinivet Puppy koiran kuivaruoka
15,21 € - 42,21 €
-10%
(2,17 / kg)



Equibalans Magnebalans 440 g
5,58 €
-10%
Norm. 6,20 €(12,68 / kg)


CoolPets viilentävä koiran pallo
2,63 €
-50%
Norm. 5,25 €

Equibalans B-liuos 1 l vitamiinivalmiste
15,21 €
-10%
Norm. 16,90 €(15,21 / l)


Kats 72 cm kissan kiipeilypuu
29,90 €
-14%
Norm. 34,90 €

PrimaDog Northern Treats Kalkkuna-peuratanko 400 g koiran herkku
4,99 €
-21%
Norm. 6,29 €(12,48 / kg)

Hau-Hau Champion 330 g kuivattu possunkorva koiralle
9,90 €
-14%
Norm. 11,49 €(30,00 / kg)



Tassu foods 62cm tuoksupanta
7,45 €
-50%
Norm. 14,90 €



Toi-Moi Paakkuuntuva Kissanhiekka Bentoniitti Aktiivihiili 10Kg
8,90 €
-31%
Norm. 12,90 €(0,89 / kg)

Toi-Moi Paakkuuntuva Kissanhiekka Bentoniitti Hajuton 10Kg
8,90 €
-31%
Norm. 12,90 €(0,89 / kg)

Equibalans Probiot balans 900 g
23,31 €
-10%
Norm. 25,90 €(25,90 / kg)

Boogie Merenneito koiran pelastusliivi
9,45 €
-50%
Norm. 18,90 €



Equibalans ADE-liuos 1 l
15,29 €
-10%
Norm. 16,99 €(15,29 / l)

EQUIbalans MSM-Balans 600 g
14,94 €
-10%
Norm. 16,60 €(24,90 / kg)

Equibalans E-liuos 1 l
12,42 €
-10%
Norm. 13,80 €(12,42 / l)

Toi-Moi Laventeli bentoniitti 10 kg paakkuuntuva kissanhiekka
8,90 €
-31%
Norm. 12,90 €(0,89 / kg)

Boogie Baywatch 26 cm kelluva vesilelu koiralle
6,95 €
-50%
Norm. 13,90 €


CoolPets koiran viilennysluu
2,63 €
-50%
Norm. 5,25 €

Dibo Härkärulla 250 g (5 kpl), säästöp.
9,50 €
-28%
Norm. 13,25 €(38,00 / kg)

Tuotteet 1 - 60 / 61