Suggested products
Suggested products

Showing 1 - 60 of 67

Showing 1 - 60 of 67

Sort By:

Sort By:











Gefilus Basic lactic acid bacteria preparation
€7.20 - €22.90
(€0.36 / pc)



Molcosan 500 ml heravalmist
€13.49
(€26.98 / l)

Gastronel+ 60 caps. dietary supplement
€16.90
(€0.28 / pc)


Puthistamo Lactic acid bacteria + Boulardii food supplement
€10.30 - €13.90
(€0.34 / pc)






Boris Berry Mix 1 l lactic acid bacteria drink
€7.00
Incl. €0.10 deposit(€6.90 / l)



Terranova Microbiome Challenge 50 caps food supplement
€14.00
-50%
Norm. €27.99(€0.28 / pc)

Mikroveda Life+ 500 ml
€36.90
(€73.80 / l)

Mikroveda Life 500 ml
€36.90
(€73.80 / l)





Molcosan 200 ml heravalmist
€5.90
(€29.50 / l)























Terranova Microbiome Travel 50 caps food supplement
€12.45
-50%
Norm. €24.90(€0.25 / pc)



Showing 1 - 60 of 67