Suggested products
Suggested products

Building & Renovation Sikapäivät

Showing 61 - 120 of 167

Showing 61 - 120 of 167

Sort By:

Sort By:

Ilves Woodoil Aqua clear 0,9L
€6.99 - €39.90
(€0.78 / l)


Eskaro Windoora door and window paint
€25.90 - €61.90
(€9.59 / l)

Ilves Woodoil Aqua grey 2,7L
€6.99 - €13.90
(€7.77 / l)


DunWore PS 12 V 1500 W sine wave inverter
€179.40
-40%
Norm. €299.00

Eskaro Kantri C base matte exterior paint
€19.99 - €45.90
(€7.40 / l)




Luna Greige KL33 2,233m2 vinyl
€51.13
(€22.90 / square metre)



Ilves Socle Paint 5L
€89.00
(€17.80 / l)


Ilves Facade Paint A-Base white 0,9L
€14.90 - €24.90
(€16.56 / l)


Ilves Wood Primer clear 2,7L
€18.90
(€7.00 / l)



Eskaro RK tin roof paint
€21.90 - €159.00
(€24.33 / l)





Eskaro black terrace and furniture oil
€15.99 - €84.90
(€17.77 / l)



DunWore PS 12V 300W sine wave inverter
€53.94
-40%
Norm. €89.90






Basic Fence Paint white 2,5L
€24.90
(€9.96 / l)



Ilves Plinth Paint dark grey RR23 2,7L
€49.99
(€18.51 / l)


Ilves Metal Roof Paint black RR33 2,7L
€21.90
(€24.33 / l)












BrightSolar Black 130W solar panel set
€204.50
-50%
Norm. €409.00

DunWore PS 12V 4000W sine wave inverter
€359.40
-40%
Norm. €599.00

AT-Tuote JORMA Spray Paint
€4.49
(€11.23 / l)

Ilves Woodoil Aqua brown 9L
€6.99 - €39.90
(€2.59 / l)




Showing 61 - 120 of 167