Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 60 / 75

Tuotteet 1 - 60 / 75

Järjestä:

Järjestä:

Turtle Wax 500ml autoshampoo
5,99 €
(11,98 / l)





Turtle Wax Color Hopea 500ml Autovaha
14,99 €
(29,98 / l)

Turtle Wax Hotwax 1L kiiltopesu
13,99 €
(13,99 / l)

Turtle Wax 150ml Silikonispray
3,99 €
(26,60 / l)



Turtle Wax Hotwax 500ml kiiltopesu
8,79 €
(17,58 / l)






Turtle Wax 1L liuotinpesu
6,90 €
(6,90 / l)

Turtle Wax Redline 500ml Vannepesu
7,99 €
(15,98 / l)


Turtle Wax Snow Foam 2,5 L tiiviste
17,90 €
(7,16 / l)




Turtle Wax Hsc Ceramic Wash&Wax 1,42L
16,99 €
(11,96 / l)

Turtle Wax Super 1L liuotinpesu
5,89 €
(5,89 / l)


Turtle Wax Original 500ml Autovaha
11,79 €
(23,58 / l)


Turtle Wax Hsc Spray Coating 500ml
19,99 €
(39,98 / l)







Turtle Wax Snow Foam Berry 5L
14,99 €
(3,00 / l)










Turtle Wax gel 500ml Raudanpoistaja
14,79 €
(29,58 / l)



Turtle Wax Lasinpesu 400ml
5,50 €
(13,75 / l)


Turtle Wax 5-Sateesta 300ml
9,99 €
(33,30 / l)



Turtle Wax Hsc Ceramic Wet Wax 500ml
19,99 €
(39,98 / l)





Tuotteet 1 - 60 / 75

TURTLE WAX – MAAILMAN JOHTAVA AUTONHOITOMERKKI JO YLI 70 VUOTTA

Alun perin Yhdysvalloista muualle maailmaan levinnyt kilpikonnalogo on nykyään tuttu merkki kaikille autonhoidosta kiinnostuneille.Turtle Waxin mittavat panostukset tuotekehitykseen tuottavat markkinoille jatkuvasti ainutlaatuisia uutuustuotteita, jotka tekevät autonhoidosta helpomman, nopeamman ja mukavamman.