Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 49 / 49

Tuotteet 1 - 49 / 49

Järjestä:

Järjestä:

Ferroforte B+C rauta-vitamiinivalmiste ravintolisä
8,90 € - 9,50 €
-6%
(35,60 / l)
Bertil`s Hemoglobiini 60 tabl. ravintolisä
7,49 €
-16%
Norm. 8,90 €(0,12 / kpl)





Salus Floradix 500 ml rautavalmiste
19,90 €
(39,80 / l)





Friggs Rauta+C 20 kpl poretabletti
2,29 €
(0,11 / kpl)





Salus Floradix 250 ml rautavalmiste
14,90 €
(59,60 / l)

Salus Floravital 250 ml rautavalmiste
14,90 €
(59,60 / l)


Nordic Health Vahva Rauta -suihke 25ml
19,25 €
(770,00 / l)









Salus Floravital 500 ml rautavalmiste
19,99 €
(39,98 / l)








Nordaid Rautasuihke 30 ml ravintolisä
12,50 €
(416,67 / l)









Ferromax Tonic Strong ravintolisä
11,99 €
(23,98 / l)



Tuotteet 1 - 49 / 49

Rauta - tärkeä ravintolisä terveydellesi

Rauta on elintärkeä hivenaine, joka auttaa kehoa toimimaan optimaalisesti. Se edistää hapen kuljetusta kehossa ja auttaa vähentämään väsymystä ja uupumusta. Raudan puute voi aiheuttaa anemiaa, joka vaikuttaa negatiivisesti terveyteen ja hyvinvointiin. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman rautaa sisältäviä ravintolisiä, jotka auttavat sinua ylläpitämään terveellistä elämäntapaa.

Laadukkaat ravintolisät raudanpuutteeseen

Kärkkäisen verkkokauppa tarjoaa laajan valikoiman rautaa sisältäviä ravintolisiä eri muodoissa, kuten tabletteina, kapseleina tai nestemäisinä valmisteina. Valikoimastamme löytyy myös monipuolisia ravintolisiä, jotka sisältävät muitakin tärkeitä ainesosia, kuten C-vitamiinia ja foolihappoa. Nämä ainesosat auttavat kehoa imeyttämään rautaa paremmin ja edistämään immuunijärjestelmän normaalia toimintaa.

Varmista terveytesi - osta rautalisät Kärkkäiseltä

Kärkkäinen tarjoaa laadukkaita ja turvallisia ravintolisiä raudanpuutteen ehkäisyyn ja hoitoon. Tutustu valikoimaamme ja tilaa helposti kotiin toimitettuna. Huolehdi terveydestäsi ja hyvinvoinnistasi - tilaa nyt!