Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 121 - 180 / 225

Tuotteet 121 - 180 / 225

Järjestä:

Järjestä:

Twinings tee 25x2g Lady Grey
3,85 €
(77,00 / kg)


Clipper Luomu 20 pussia rooibostee
3,79 €
(94,75 / kg)




Pukka Berry Luomu 20p / 24g yrttitee
6,50 €
(270,83 / kg)

Nordqvist Keisarin Morsian 100 ps tee
5,99 €
-33%
Norm. 8,90 €(34,23 / kg)





Twinings tee 25x2g English Breakfast
4,29 €
(85,80 / kg)


Pukka Three Mint Luomu 20ps yrttitee
6,50 €
(0,33 / kpl)


Nordqvist RFA 24 pss talviteekokoelma
11,99 €
(292,44 / kg)


Victorian Vadelma tee 20 pss
1,69 €
(46,94 / kg)



Nordqvist Karibian aurinko 20 ps tee
2,99 €
(85,43 / kg)


Nordqvist 20x1,75 g glögitee
3,95 €
(112,86 / kg)






Sitrusmix 20 pss pakuritee
6,99 €
(233,00 / kg)



Victorian Minttu 20 ps yrttitee
1,69 €
(56,33 / kg)


Teekanne Kamomilla 20 pss tee
2,99 €
(99,67 / kg)



Twinings Sitruuna 25x2g musta tee
4,99 €
(99,80 / kg)




Lipton Earl Grey 100ps musta tee
5,99 €
(37,44 / kg)




Yogi Tea Sweet Chili Luomu 17 pss tee
5,70 €
(183,87 / kg)

Victorian Vihreä tee & Tyrni 20 pss
1,69 €
(46,94 / kg)



Twinings tee 25x2g Prince of Wales
4,29 €
(85,80 / kg)



Twinings Green Tea Mint 25x1,5g
4,69 €
(123,42 / kg)






Tuotteet 121 - 180 / 225

Musta pussitee – nauti aromeista ja mauista

Musta pussitee on yksi suosituimmista teen lajeista, joka tarjoaa monipuolisia makuelämyksiä. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman mustia pussiteelaatuja erilaisilla mausteilla ja aromeilla. Tutustu valikoimaamme ja löydä uusia suosikkeja!

Aromit ja maut herättävät makuaistisi

Musta pussitee on perinteinen tee, joka sisältää runsaasti antioksidantteja ja muita terveydelle hyödyllisiä ainesosia. Valikoimastamme löytyy erilaisia teelaatuja, jotka tarjoavat ainutlaatuisen makuelämyksen. Voit valita esimerkiksi klassisen Earl Grey -teen bergamottiaromilla tai kokeilla uutta makua, kuten hedelmäistä persikkateetä tai mausteista chai-teetä.

Teehetket ovat rentouttavia hetkiä arjessa

Teehetket ovat tärkeitä rentoutumishetkiä arjessa. Mustan pussiteen avulla voit luoda itsellesi miellyttävän tunnelman kotona tai työpaikalla. Tarjoile teet vieraille tai nauti kupillinen itseksesi rauhallisessa ympäristössä.

Laadukkaat teepussit takaavat täydellisen teenautinnon

Valikoimassamme on vain laadukkaita teepusseja, jotka takaa täydellisen teenautinnon. Teepussien materiaali on kestävä ja ne pitävät teen aromin tallessa. Pussien käyttö on helppoa ja nopeaa, joten voit nauttia kupillisen teetä milloin tahansa päivällä.

Tutustu Kärkkäisen verkkokaupan mustan pussiteen valikoimaan ja löydät uusia suosikkeja! Osta nyt helposti verkosta ja saat tuotteet nopeasti kotiovellesi. Tilaa jo tänään ja nauti herkullisesta mustasta pussiteestämme!