Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 61 - 120 / 179

Tuotteet 61 - 120 / 179

Järjestä:

Järjestä:






Puhdas+ Premium Omega-3 ravintolisä
18,99 €
(0,21 / kpl)


Puhdas+ Tauriini 120 kaps ravintolisä
12,90 €
(0,11 / kpl)


Puhdas+ Vahva Nattokinaasi 2000 FU ravintolisä
14,40 € - 23,90 €
(0,24 / kpl)





Puhdas+ 100% Eukalyptus eteerinen öljy
5,90 € - 13,50 €
(590,00 / l)


















Puhdas+ Villi Mustikka Luomu 330 ml kombucha
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(7,12 / l)




Puhdas+ 400 g luomu chia-siemenet
7,59 €
(18,98 / kg)

Puhdas+ Acerola 100 g ravintolisä
10,90 €
(109,00 / kg)

Puhdas+ Kofeiini Hoitoneste 200 ml
11,90 €
(59,50 / l)



Puhdas+ L-teaniini 40 g ravintolisä
11,90 €
(297,50 / kg)


Puhdas+ Raikas Omena-Lime Luomu 330 ml kombucha
2,50 €
sis. 0,15 € pantti(7,12 / l)

Puhdas+ Risiiniöljy 500 ml
16,90 €
(33,80 / l)

Puhdas+ 200 g kreatiinijauhe
10,90 €
(54,50 / kg)

Puhdas+ 150 ml magnesium spray
8,80 €
(58,67 / l)





Puhdas+ 200 ml Aloe Vera suihke
8,50 €
(42,50 / l)







Tuotteet 61 - 120 / 179

Puhdas+ -ravintolisät hyvinvoinnin tukena

Puhdas+ -brändi on alkuaan syntynyt rakkaudesta puhtauteen ja yksinkertaisuuteen. Tuotteen kehittäjät olivat pitkään panneet merkille, että usein erilaiset terveystuotteet, hyvinvointituotteet sekä kosmetiikka sisälsivät paljon erilaisia E-koodeja ja muuta ylimääräistä. Puhdas+ huomasi, että tuotteita on kuitenkin mahdollista valmistaa laadukkaasti ja hyvin ilman turhia lisäaineita. Niinpä Puhdas+ halusi alkaa suunnitella ja valmistaa tuotteita itse.

Luonnonmukaista hyvinvointia Puhdas+:lta

Puhdas+ -tuotteet kuten erilaiset vitamiinit, ravintolisät, diffuuserit ja kosmetiikka on tuotettu ajatuksella, että tavoitteena on aina valmistaa tuote ilman turhia kikkailuja ja lisäaineita. Ja tämä tavoite on heillä aina mahdollista saavuttaa. Siksi Puhdas+ -tuotteisiin on helppoa ihastua! Ne sopivat hyvin kaikenikäisten käyttäjien iholle ja elimistölle. Ja lisäksi luontokin kiittää.

Puhdas+ on sataprosenttisesti suomalainen yritys! Sen arvoissa ovat suomalaisuus ja kotimaisuus. Ensisijaisesti kaikkiin tuotteisiin valintaankin suomalaisia raaka-aineita. Tuotteet suunnitellaan ja valmistetaan suomalaisissa sertifioiduissa tehtaissa, joissa on hyvin koulutettu ja ammattitaitoinen henkilökunta.

Puhdas+ -tuotteissa siis käytetään suomalaisia raaka-aineita aina kun mahdollista, myös silloin kun kotimainen on kalliimpaa kuin muualta ulkomailta saatava vastaava raaka-aine. Suomalainen tuotekehitys ja tuotteiden laadunvalvonta on Puhdas+:n mukaan parasta maailmassa.

Puhdas+ -ravintolisät, vitamiinit ja kosmetiikka

Puhdas+ -tuotteiden taustalla on kotimaisuuden lisäksi ajatus, että mahdollisimman moni pystyisi käyttämään tuotteita jokapäiväisessä hyvinvoinnista ja terveydestä huolehtimisessa. Tuotteissa onkin huomioitu tarkasti erilaiset mahdolliset yliherkkyydet ja allergiat tai erikoisruokavaliot. Tuotteista löytyvät siis niin vegaanit kuin gluteenittomatkin vaihtoehdot.

Puhdas+ -tuotteet ovat siis loistava valinta myös niille, joilla on allergioita ja yliherkkyyksiä. Tuotteet eivät siis sisällä laktoosia, gluteenia tai allergeeneja.

Vitamiinit, ravintolisät ja muut luontaistuotteet ovat useille meistä päivittäisessä käytössä. Tuemme hyvinvointia ja terveyttä parhaiten valitsemalla laadukkaat, luomut vitamiinit sekä ravintorikkaat ravintolisät. Silloin rahaa ei mene hukkaan eivätkä ravintoaineet aiheuta ikäviä sivuvaikutuksia kehossamme.

Kärkkäisen verkkokaupassa on monipuolinen ja laaja hyvinvointiin, terveyteen ja luonnonmukaisuuteen keskittynyt vitamiinien, ravintolisien ja kosmetiikan osasto. Siksi olemme valinneet valikoimamme myös Puhdas+ -tuotteet. Haluamme tarjota asiakkaillemme parasta laatua ja terveyttä edistäviä valintoja sekä ravintoaineissa että myös kosmetiikassa. Luonnon hyvinvointia unohtamatta.