Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Pipsa Possu

Lue lisää...
Pipsa Possu

Tuotteet 1 - 60 / 64

Tuotteet 1 - 60 / 64

Järjestä:

Järjestä:

Pipsa Possu lasten collegepaita
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €
Pipsa Possu lasten collegepaita
9,90 €
-50%
Norm. 19,90 €

Pipsa Possu 3D EVA reppu
10,49 €
-30%
Norm. 14,99 €



Pipsa Possu Peppas Pop Up Playgroup
20,93 €
-30%
Norm. 29,90 €






Pipsa Possu 55 g keksikuppi
1,99 €
(36,18 / kg)







Pipsa Possu mega leimasinsetti
6,50 €
-50%
Norm. 12,99 €






Pipsa Possu 50 g vaahtokarkkitikkari
2,55 €
(51,00 / kg)




Pipsa Possu 50 g hattara
2,55 €
(51,00 / kg)

Pipsa Possu 20 cm pehmo
8,39 €
-30%
Norm. 11,99 €






Pipsa Possu Soft Bowling Set pehmeä keilapeli
20,93 €
-30%
Norm. 29,90 €













Pipsa Possu 4 kpl paperinen kaverilahjapussi
3,49 €
-30%
Norm. 4,99 €











Tuotteet 1 - 60 / 64

Maailmanlaajuisesti menestynyt Pipsa Possu on viihdyttänyt esikouluikäisiä lapsia jo vuodesta 2004. Pipsa Possun tarina alkoi suositusta televisiosarjasta ja on myöhemmin vakiinnuttanut asemansa monipuolisena brändinä, joka tarjoaa lapsille sisällöllisiä elämyksiä ja hauskoja leluja. Pipsa Possu on lapselle elinikäinen ystävä, joka innostaa tutkimaan maailmaa ja rohkaisee suhtautumaan uusiin arkipäiväisiin ja ihmeellisiin asioihin seikkailuna.