Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Tuotteet 1 - 7 / 7

Tuotteet 1 - 7 / 7

Järjestä:

Järjestä:

Spice Up! Panang 100g currytahna
2,55 €
(25,50 / kg)
Foodin Luomu 250 g mantelitahna
7,59 €
(30,36 / kg)

Spice Up! 110g inkivääritahna
2,40 €
(21,82 / kg)


Jalostaja 125g tonnikalapasteija
2,69 €
(21,52 / kg)


Foodin Luomu 250 g cashewtahna
6,49 €
(25,96 / kg)

Tuotteet 1 - 7 / 7