Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Kuviopastat

Tuotteet 1 - 48 / 48

Tuotteet 1 - 48 / 48

Järjestä:

Järjestä:










Torino 400g kaura-porkkanapasta
2,39 €
(5,98 / kg)





Barilla Farfalle 5kg
19,75 €
(3,95 / kg)



Filos Orzo 500 g jyväpasta
1,49 €
(2,98 / kg)




Torino 500g ruispasta
2,19 €
(4,38 / kg)




Rummo Mezzi rigatoni no 51 3kg pasta
15,50 €
(5,17 / kg)













Pasta Jolly 500 g pennepasta
1,55 €
(3,10 / kg)


Torino 500g kaurapasta
1,99 €
(3,98 / kg)



Rummo Linguine no13 500 g pasta
2,25 €
(4,50 / kg)



Rummo Elicoidali No49 500 g pasta
2,25 €
(4,50 / kg)

Tuotteet 1 - 48 / 48

Luo herkullisia pastaruokia Kärkkäisen kuviopastoilla

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman erilaisia pastamuotoja, jotka sopivat niin arki- kuin juhlapöytäänkin. Kuviopastojen avulla voit luoda helposti kauniita ja maukkaita pastaruokia, jotka ilahduttavat koko perheen makunystyröitä.

Laaja valikoima erilaisia pastamuotoja

Kuviopastojen valikoimamme sisältää useita eri muotoja, joista voit valita oman suosikkisi. Tarjolla on esimerkiksi spagettia, fusillia, penneä ja raviolia. Voit myös valita terveellisemmän vaihtoehdon ja tilata täysjyväpastaa tai gluteenittomia pastoja.

Pastan keittäminen on helppoa ja nopeaa, joten se sopii kiireiseenkin arkeen. Voit yhdistää pastan erilaisten kastikkeiden kanssa tai lisätä siihen kasviksia ja proteiinia saadaksesi täyttävän aterian.

Koristele annokset kauniisti kuviopastoilla

Kuviopastat ovat paitsi herkullisia myös kauniita. Niiden avulla voit koristella annokset helposti ja vaivattomasti. Esimerkiksi raviolien muotoiset pastat näyttävät upeilta lautasella ja antavat ruoalle viimeistellyn ilmeen.

Voit myös yllättää vieraasi tarjoamalla heille hauskoja pastalautasia, joissa on erilaisia kuvioita tai värejä.

Tee ostoksesi kätevästi verkkokaupassa

Kärkkäisen verkkokaupasta löydät kaikki tarvitsemasi kuviopastat helposti yhdestä paikasta. Voit selata tuotteita rauhassa kotisohvaltasi ja tehdä ostoksesi kätevästi verkossa.

Tutustu valikoimaamme nyt ja tilaa suosikkisi jo tänään!