Näitä ostetaan nyt
Näitä ostetaan nyt

Intiimituotteet

Tuotteet 1 - 21 / 21

Tuotteet 1 - 21 / 21

Järjestä:

Järjestä:

Dick Johnson 50 ml pallivaha
8,90 €
(178,00 / l)

Lansinoh 100 ml Post-Birth spray
15,99 €
(159,90 / l)

Lansinoh Post-Birth 360 ml pesupullo
12,29 €
(61,45 / l)


Avril Intiimipesugeeli 200ml
5,90 €
(29,50 / l)




Luonkos Precious intiimiöljy 40ml
27,90 €
(697,50 / l)




I SAY: vaginal dryness 75 ml
15,90 €
(21,20 / l)






Nomai 125ml intiimialueen pesuneste
10,90 €
(87,20 / l)

Nomai Desinfiointiastia kuukupille
14,90 €
(14,90 / kpl)

Tuotteet 1 - 21 / 21

Intiimituotteet – henkilökohtaiseen hygieniaan ja intiimialueiden hoitoon

Intiimihygienia on tärkeä osa jokaisen ihmisen päivittäistä elämää. Intiimialueiden puhtaudesta huolehtiminen on tärkeää terveyden ja hyvinvoinnin kannalta. Kärkkäisen verkkokaupasta löydät laajan valikoiman intiimituotteita, jotka auttavat sinua pitämään huolta henkilökohtaisesta hygieniastasi.

Turvalliset ja laadukkaat tuotteet intiimihygieniaan

Intiimialueiden herkkyys vaatii erityistä huomiota ja siksi tarjoamme vain turvallisia ja laadukkaita tuotteita intiimihygieniaan. Valikoimastamme löytyy esimerkiksi pH-tasapainotettuja pesunesteitä, jotka sopivat herkällekin iholle. Pesunesteemme ovat dermatologisesti testattuja eivätkä sisällä hajusteita tai väriaineita.

Tarjoamme myös monipuolisen valikoiman kuukautissuojia, kuten tamponit, siteet ja kuukupit. Kuukautissuojiemme avulla voit liikkua vapaasti ilman pelkoa vuodoista tai epämukavuudesta. Valikoimassamme on myös raskauden ehkäisyyn tarkoitettuja kondomeja sekä liukuvoiteita, jotka tekevät yhdynnästä miellyttävämmän kokemuksen.

Intiimialueiden hoitoon suunnitellut tuotteet

Intiimialueiden iholla voi esiintyä erilaisia oireita, kuten kutinaa, kirvelyä tai punoitusta. Tarjoamme laajan valikoiman tuotteita, jotka on suunniteltu hoitamaan näitä oireita. Esimerkiksi emättimen hiivatulehdukseen löytyy useita erilaisia lääkkeellisiä valmisteita, joilla voidaan lievittää oireita nopeasti ja tehokkaasti.

Valikoimastamme löydät myös erilaisia kosteuspyyhkeitä sekä suihkeita, jotka auttavat pitämään intiimialueet raikkaina ja puhtaina koko päivän ajan. Tuotevalikoimaamme kuuluu myös hierontavoiteita sekä muita intiimeihin hetkiin sopivia tuotteita.

Tutustu laajaan valikoimaamme intiimituotteissa ja tilaa helposti verkkokaupastamme kotiovellesi! Huomaathan, että kaikki tuotteemme ovat luottamuksellisia paketteja lukuun ottamatta.